1600
1541
عنوان

همین الان در چه حالین ؟؟با عکس بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 83 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

مامانم مریضه اومدم پیشش  الانم خوابیده دارم نگاش میکنم ولی انگار منم دارم سرمامیخورم

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1546
1432
1601
وااا چقد بی حالی  پاشو برو خبببب

پام درد میکنه خوابم میاد عادتم شدم پسرمو باباشم تو حمومن 😂😂😂😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
من میخوام برم شمال حال ندارم پاشم لباس جمع کنم دراز کشیدم بیخیال کی بودم مننننن

چه امضای قشنگی کیف کردم

بعد از 5 سال به حاجت محالم رسیدم حال خوبمو برای همه ی حاجت دارا آرزو میکنم  حاجتمو مدیون دعاهای شمام 
1578