1464
1482
عنوان

همین الان در چه حالین ؟؟با عکس بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 83 پست

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

من میخوام برم شمال حال ندارم پاشم لباس جمع کنم دراز کشیدم بیخیال کی بودم مننننن

وای من شمال میخوام برم اگه از خستگی بمیرمم تندتننننند جمع میکنم زود راه بیفتیم فقط😂😂

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢
1436
به پسرم 1دونه بیسکوییت دادم هی میاد جا میکنه تو حلقم میره 😂😂

ااا پسر شمام اینطوره 😉

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

روزه بودم افطار کردم بایدونه خرما اصلا میل ندارم حالت تهوع دارم😫😫😫😫😫

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
وای من شمال میخوام برم اگه از خستگی بمیرمم تندتننننند جمع میکنم زود راه بیفتیم فقط😂😂

من خیلی سنگین سفرم خیلییییی 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
1432
ااا پسر شمام اینطوره 😉

اره. انقد تفره میره که نخوره اخرش بزور میچپونه دهنم 😣😣

فقط 40 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جون میشه حاله پسرم خوب شه یه روز بی دغدغه غذاشو بخوره میشه یه بار خودش برا غذا بیاد سراغم  دارم دق میکنم 😔😔
1396
1508