2726
عنوان

معضل خیلیامون

151 بازدید | 12 پست

۱_یه مدت از ازدواج مون میگذره ولی الان دیگه مثل اولا واسه شوهرم جذابیت ندارم حس میکنم همه چی تکراری شده

۲_اوایل خیلی عاشقش بودم وابستش بودم ولی الان باشه نباشه.... تفاوتی نداره 

۳_حس میکنم همه با من بدرفتار میکنن خونوادم خونواده شوهرم یا خوده شوهرم حتی. حس میکنم در حق من کم لطفی میکنن

و....

دوستای گلم اینا شاید معضل خیلیا باشه و حتی مشکل خود من هم بوده ی زمانی 

ولی راه حل خیلی ساده ایی داره 

اول اینکه شاید باورتون نشه اما وقتی سررشته مشکلات و اختلاف های بین زن و شوهرو میگیریم ی سرش از ارتباط زناشویی بین اونا در میاره 

درواقع پایه اساس بییییییشتتتررر مشکلات از همین سر در میاره 

🙏🙏🙏دوستان بین زن و شوهر نباید هیچ پرده و حجابی باشه باهاش خیلی راحت صحبت کنین 

خیلی راحت بی خجالت بهش بگین چ کارایی دوست دارین از چ کارایی لذت می برین و دوست دارین چ کارهایی براتون انجام بده 

اقایون علم غیب ندارن!!! ما خانوما دوس داریم بدون اینکه حرفی بزنیم خودشون بدونن ک چه کاری باید انجام بدن یا چه حرفی به ما بزنن

چون فکر میکنیم اگر ما بهشون بگیم دیگه اون کار ارزش نداره (( چون انتظار داریم خودش بفهمه قبل اینکه ما بگیم)) 

اگر خصوصی ترین مسایل زناشویی حل باشه خیلیییییییی از مشکلات توو زندگی حل میشه این چیزی ک دکترا مشاورای سرشناس دنیا این حرفو میزنن

راه حل دوم گفتن ذکر 😇🙏 به همین راحتی 

درواقع اگر حس میکنین دیگران با شما اون رفتار مناسب رو ندارن یا در حق شما ظلم میشه این میتونه ی دلیلش کم شدن انرژی خدا در ما باشه 

ما هممون شامل انرژی خداوند هستیم و زمانی ک اون در ما کم میشه دیکه دیگران اینطور که باید و شاید جذب ما نمیشن!! 

ذکر الله و رحیم ذکر محبت هست که مارو رو طول موج محبت خداوند قرار میده 

بعد از یک ماه یا ۲۰ روز ( دیر تر یا زودتر) اطرافیان ما حس میکنن وجود ما براشون ارامش بخش شده 

از نظر بقیه زیباتر به نظر میرسیم 

و همه جذب ما میشن انشالله 

بع مدت ۲۰_۳۰ روز بگید روزی حداقل ۱۰۰۰ مرتبه پشت هم 

واسه مورد اول تاپیک بزن بیشتر راهنمایی کن لدفن🤕

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب بود👍

درمورد همین موارد فرداشب یه تاپیک میزنم یچیزایی نوشتم طی این مدتی که تاپیکارو میخوندم👌

شما هم سعی کنید همینجوری مشکلاتو پیدا کنید طرز فکرای درستو رواج بدین بلکه ده نفر زندگیشون درست بشه

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
حل میشه عزیزم خدا بخواد همه چیز شدنیه🙏❤

منو زیر پستای این چنینی تگ کنید لطفا :)

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو !