2726

تاپیک قبلیمم میتونین بخونیت

بعد چندماه منو شوهرم برای اولین بار اومدیم شهرستان سر بزنیم مامان بابا هامون

ک‌مامانم از دیدن ما اصلا خوشحال نشد و خیلی بی محلی کرد

قرار شد سه روز بمونم ولی فردا شب برمیگردیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجوری نگو راجب مادرت،

بگو چیکار کردی دقیقا که رفتار مادرت باهات سرد شده 

حتما علتی داشته

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2728

وا؟ چرا ؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من الان خونه مادرمم بازم تحویلم نمی گیره! بعضی ها مادر نیستن. هم خونه اند. بعدا می شن هم خونه سابق. ...

من بعد چندددد ماه دوری برای اولین بار با شوهرم اومدیم خونه بابامامانم.مامانم یجور رفتار کرد که آب شدم رفتم تووزمین

2706