2726

حالم بده میخوام تو این تاپیک درد دلم بگم هر کس دلش خواست بخونه هر کسم نخواست نحو نه بازم خیلی ممنون میشم وقت بزارید  اما خواهشن توهین نکنین 

من یه دختر بدبختم که چن هفته دیگه عروسی شه بر عکس دختر ای دیگه که خوشحالن تو این روز ولی من.... 

نمیتونمممممممم خوشحال باشم چون احساس میکنم خوشبخت نمیشم چون وقتی شوهرم میبینم دلم واسش نمیلرزه نمیتونم کنارش خوشحال باشم هی میپرسه چرا ناراحتی چرا همش..... هر کاری میکنم چهره مو مخفی میکنم بازم همش لبخند رو لبامه تا احساس نکنه ولی بازم مشخصه بازم درد دلم انقد بزرگه که دیگه نمیتونم هر بار میبینمش بعدش باهاش دعوا میکنم آخه این بیچاره چ گناهی داره؟ چرا نمیتونم دوسش داشته باشم؟ چرا؟ چرا؟ و چراهای دیگه همش تو ذهنمه 

بخدا شب و روزم جهنمه خواهشن نگید برو مشاور چون اصلا نمیتونم برم 

بازم ممنون که وقت گذاشتید🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تا حالا سعی کردی دوستش داشته باشی؟

وقتی باهاشی بیشتر زوم کن روی خوبیاش

مهربون نیست؟دوستت نداره؟؟چشم و دلش پاک نیست؟درامد داره ک راحت زندگی کنی؟خسیس نیست واست خرج میکنه؟بد دهن نیست؟هدفاش و برنامه هاش واسه اینده با هدفای تو یکیه؟

چندتای اینارو داره چندتاشو نه؟

تا حالا سعی کردی دوستش داشته باشی؟ وقتی باهاشی بیشتر زوم کن روی خوبیاش مهربون نیست؟دوستت نداره؟؟چش ...

خیلی مرد خوبیه درسته منم باهاش بد بودم بعضی از اخلاقای بدش که یادم میاد ولی باز تقصیر خودم بوده الان اینارو درک میکنم چون واقعا مرد خوبیه مشکل از منه 😔

ولی بخدا خیییلی سعی کردم ولی وقتی بهم دست میزنه اصلا ی زره احساس بهش ندارم موندم چکار کنم

خیلی مرد خوبیه درسته منم باهاش بد بودم بعضی از اخلاقای بدش که یادم میاد ولی باز تقصیر خودم بوده الان ...

ببین خوبیاشو واسه خودت پررنگتر کن،قدرشو بدون 

ی دور تو نی نی سایت بزن،شوهرتو با شوهر بقیه مقایسه کن شاید عاشقش شدی  

شوخی کردم،ولی هیچ کس شوهرش ۱۰۰ درصد اونی ک میخواسته نیست،ولی اگه ۷۰ درصد معیاراتو داره،پس مورد خوبیه!

ی جورایی انگار داری مقاومت میکنی با دوست داشتتش،یا اینکه ی مسئله حل نشده و دلخوری باهاش داری ک دلت باهاش صاف نیست!

ریشه یابی کن،باهاش حرف بزن،زندگیتو روبراه کن

ببین خوبیاشو واسه خودت پررنگتر کن،قدرشو بدون  ی دور تو نی نی سایت بزن،شوهرتو با شوهر بقیه مقای ...

واسم دعا کن خانومی انشاءالله همین جور که شما میگید باشه 🙏

واسم دعا کن خانومی انشاءالله همین جور که شما میگید باشه 🙏

توکلت بخدا باشه عزیزم،ان شاءالله ک خدا خودش مشکلتو حل میکنه و مهر شوهرتو ب دلت میندازه!تو هم انقد مقاومت نکن در برابر دوست داشتنش

عزیزم اگه تااین حد مشکل داری با دوست داشتن شوهرت از من بهت نصیحت باهاش ازدواج نکن چون بعدا قطعا حس بداومدنت بیشتر میشه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
عزیزم اگه تااین حد مشکل داری با دوست داشتن شوهرت از من بهت نصیحت باهاش ازدواج نکن چون بعدا قطعا حس ب ...

میخوام بهم بزنم خواستم بهش گفتم مشکلمو چن بار باهاش دعوا کردم به خونوادم گفتم نمیخوامش میگن الی بلا باید ازدواج کنی باهاش یعنی تا حدی پیش رفتیم که این آقا گفتن نمیخوامت منم به خونوادم گفتم که ایشون بهم گفت برو بهشون بگو.... ولی بازم خونوادم یکم عصبی شدن باز چشم و هم چشمی هیچی نگفتن همسر مم گفت از عصبانیتم بوده وگرنه من غلت بکنم..... که اگه بازم اینطور نمی گفت واسه خونوادم اهمیت نداشت این حرف

2706