2733
2734
عنوان

تعطیلات اومدم خونه بابام که ای کاااششششش نمیومدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 62 پست
شاید با بابات بحثشون بود شاید مریضه شاید دلش پره دست خالی که نرفتی؟ خودت پاشو غذا درست کن.کمکش ک ...

ن دست پر اومدیم والا.ازش توقع داشتم واس اولین بار با شوهرم اومدیم اونم بعد ماها

منی که ته تغاریشم ابرومو جلو شوهرم حفظ میکرد ی نون‌پنیر خالی میخوردیم با لبخند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیززززم .... درکت میکنم .... مادر بزرگ من اینطور برخورد کرد منم دیگه نرفتم خونشون  دلمم شکس ...

من ته تغاریش بودم اولین بارمه با شوهرم میایم خونشون اونم بعد چندماه دوری.کاش حداقل احترام شوهرمو میداشت.قرار بود بمونیم سه روز.اما فردا شب میریم

2728

حق داری گلم  بعضی مادرا فقط اسمن مادر هستن. 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

عزیزم ناراحت شدم برات هرچی هم خسته هرچی هم مریض نباید بهتون اینجوری بی احترامی میکرد 

من جای شما ناراحت شدم

بنظرم تا فردا شب نمون امشب یا حتی صبح برو خونتون وتا وقتی بهت زنگ نزده نرو دیگه اونجا

حرف زدن که بلد نیستی🥴حرف نزدنم کلا بلد نیستی🤐خطاب به بعضی کاربرا😒 عقده ای یعنی کسی که امضامو بر علیه خودم استفاده کنه😅
2738
عزیزم ناراحت شدم برات هرچی هم خسته هرچی هم مریض نباید بهتون اینجوری بی احترامی میکرد  من جای ش ...

راهمون دوره شهر دیگه ایم.خواستم ی شب اتاقم بخوابم اینجور شد.دیگه الاناس شوهرم بیاد بریم خونه مادر شوهرم اینا و فردام برگردیم

2706