2726

سلام ممنونم ازاینکه میایت و جواب میدین.

من امروز میخوام برم چرخ خیاطی بخرم چرخ خیاطی خونگی ام ندارم اصلا

دارم دوره های کلاس خیاطی ام میگذرونم که بعدها مزون بزنم

حالا به نظر شما چرخ خیاطی صنعتی بخرم(راسته دوز)یا خانگی؟ 

اینم بگم راسته دوز فقط میدوزه دیگه دکمه و جادکمه و برنامه های دوخت چرخ خانگی رو نداره.

خودمم موندم گفتم بیام از شما بپرسم

❤❤❤❤

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ژانومه 801 بگیر و ی چرخ سر دوز چهار نخه هم جدا بردار

این ژانومه که میگین صنعتیه یا خانگی؟

من فعلا پول یکیشو دارم پول سردوزو ندارم فعلا😕

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
چرا از مربی راهنمایی نمی گیری؟

بهش میگم میگه صنعتی بخر ولی در هرصورت باید یه چرخی ام داشته باشی برا جادکمه زدن

والا اگه میخای عمری باشه فقط صنعتی ژوکی اگه یه سطح پایین تر که هم راسته داره هم مادگمه ژانومه اصل ب ...

قیمت ژانومه که هم مادگی داره هم راسته دوز نمیدونین چنده؟

از قیمتا خبر ندارم چرخای من واسه 20 سال پیشه

خودتون چی دارین؟

یعنی چرخ صنعتی ایی هست که دوتا کارو برام انجام بده؟

مربی خیاطی من میگه مال من( خودش )که ۱۲سال هم هست داره ازش یک ریز استفاده میکنه النا هست خارجیه میگه عالی هست همون مثل ژانومه هست امکانتش و یه چرخ قدیمی هم میگه دارم برا ضخیم دوزی 

مربی خیاطی من میگه مال من( خودش )که ۱۲سال هم هست داره ازش یک ریز استفاده میکنه النا هست خارجیه میگه ...

ممنونم عزیزم❤

ولی فکر نکنم مارک النا باشه دیگه تو بازار

راستی اگه خواستی راسته دوز بگیری لازم نیست حتما نو بخری میتونی دسته دو بگیری و در عوض یه سردوز هم بخ ...

اره اینم حرفیه.

بعدازظهر میخوام برم بخرم تا ببینم چی میشه

2706