1676
1605

شوهرم بعد سه ماه اومده مرخصی، میخواد چتد روزی مارو ببره مسافرت، دیشب رفتیم خونه ی مامانم بهشون سر بزنیم باز طبق معمول همیشه قیافه گرفت، اصلا محل نداد، به روم نیاوردم پیش شوهرم ، ولی کلی خجالت کشیدم، کلا مامانم این کارشه! تا شوهرم میاد کلا یه ادم دیگه میشه! ولی وقتی نیست هی میاد خونم و انتظار خدمت رسانی و احترام داره!!!!

الان فردا قراره راه بیفتیم بریم مسافرت! موندم با توجه به رفتار دیشب مامانم بریم برای خداحافظی یا نریم! تو تاپیک قبلیم راجع به دیشب توضیح دادم

زنگ بزن

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

دو روز شوهرت میاد بشین تو خونت کنارش.میری خونه اینو اون واسه چی؟

شاید از شوهرت چیزی دیدن و تو در جریان نیستی.واسه همین سروسنگین شدن باهاش.

زنگ بزن خداحافظی کن توی راه.بگو ما داریم میریم فلانجا.یهویی شد.از مار شوهرت هم همینطور.

1665