2733
2734
یه بار نذر 100تا صلوات.میخواستم قرعه بنامم بیفته

افتاد؟ 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه بار نذرصلوات کردم همون چیزی که میخواستم شد ولی الان نه هر نذری میکنم نمیشه 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
میشه بیشتر توضیح بدید؟ ایشون کی هستن؟

ایشون از شهدای جنگ تحمیلی هستند فردی بسیار پاک ومومن اهل عمل ورزشکار هم بودن پهلوون واقعی ارادت خاصی به حضرت زهرا سلام الله علیه داشتن سالها توی جبهه بودن از سرپل ذهاب وگیلانغرب و کرمانشاه تا جنوب ودراخر بشهادت میرسه وهمونطور که ارزوشون بوده مفقودالاجسد هستن 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
خوش بحالت التماس دعا

چشم اگه قابل باشم ...من کی باشم ❤

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2738

من خیلی به ایشون ارادت دارم. البته حاجت نگرفتم. 

به همه پیشنهاد میدم کتاب سلام بر ابراهیم رو بخونن

من جلد  یک رو خوندم انقد که این شهید انسان بود و انسانیت داشت از خودم بدم میومد. بخونید ببینید چه انسانهایی بودن.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘

این پیج رو بببن

هر روز از کسایی که از شهید ابراهیم هادی حاجت گرفتن استوری میذاره😭

https://instagram.com/doahaye_man?igshid=1p5afpo9vvrvy

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

ی تایمی..

پولم برا خرید کم بود.سیصدتا صلوات نذر کردم....

با ۳۵۰تومن پالتو.مانتوپاییزه.روسری.عطر.شلوار...همه اینارو خریدم..الان ک فکرشو میکنم خودم هنگم...پاییز پارسال این اتفاق افتاد😁😁😁

همه چیزو تقریبا خوبشو خریدم...

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2706