2726
عنوان

تو شبیه آرامشی ...

322 بازدید | 36 پست

هر آدمی شبیه یه چیزه ...

مثلا شاید اصغر فرهادی

برای خیلی‌ها شبیه «درباره الی» باشه،

یا شاملو شبیه «آیدا در آیینه»،

یا خسروشکیبایی شبیه

«حال همه‌ی ما خوب است، اما تو باور نکن» ...

از همه ی اینا که بگذریم میشه نوبت "تو" ...

تو شبیه آرامشی؛

شبیه آخرین بازمونده از 

دوست داشتنی‌های دنیا ...

الان منظور از تو کیست!؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای هرکسی یه تو وجود دارد

برای خیلیا وجود نداره

خواستم بدونم استارتر شخص خاصی مد نظرش هست یا نه!

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
نی نی یار😁

کدومشون😂😂😂😂

پنجشو بدم ؟ چهارشو بدم😂😂؟

سه شو بده😊

.

یک وقت‌هایي،

باید خودت را به "بیخیالي" بزني

بیخیال تمام آدم‌هایي که دوستت ندارند!

بیخیال تمام کارهایي کـه مي‌خواستي بشود اما نشد، بیخیال هرکس که امروز "وارد" زندگي ات و فردا رفت!

بیخیالِ تلاش‌های بي‌نتیجه‌ات

دوست داشتن‌های بي ثمرت، وقتي کسي دوستت ندارد اصرار نکن!

وقتي کسي برایت وقت نداردخودت را به زور در برنامه‌هایش جا نده! «زندگي همین است» شاید،

تو برای همه وقت بگذاری

ولي قرار نیست که: همه دوستت داشته

باشند و برایت وقت داشته باشند...

شاید که بهانه‌هایشان برای فرار تورا قانع نکند

گاهي فقط باید لبخند بزني و رد شوی...

بگذار فکر کنند نفهمیدی!

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
2706