2733
2734
عنوان

بابام زن گرفته...من باید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 47 پست

وای،،من باشم اون خانومو به 8تیکه مساوی تقسیم میکنم،به بابامم میگم از سنت خجالت بکش،،هزارتومنیم ک واسه اون خرج کردی حق زن و بچته،،مامانت یه عمر باهاش ساخته،،اگه بابات عصبی بود مادرت میرفت با یکی دیگه بابات چیکار میکرپ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت بهش نگو

شاید اونم متوجه شد به روت نیاورد

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2728

ببین بخاطر خودشون چه به سر زنو بچه اشون میارن.من اگه جای شما بودم با بابام قطع رابطه میکردم که بفهمه کارش زشته و هیچکس نمیتونه بپذیره.اگه اینجور مردا طرد بشن از خانواده ازین کارا نمیکنن

2738

متاسفم خودتو برای سرکوفت شنیدن از شوهر و احتمالا بُل گرفتنش آماده کن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

حالا خداييي نكرده اين اتفاق برعكس واسه تو ميافتاد مامانت چقد واست ناراحت ميشد حالا تو ميگي مامانمو كه نميشه كاري كرد هيچي اي روززگاررر عجب زمونه ايي هست 

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱

خودت بهش بگو،ولی اصلا خودتو صعیف و ناراحت نشون نده،،نه بدگویی پدرتو بکن پیش همسرت نه خیلی بی تفاوت باش،،از خودت بفهمه خیلی بهتره

اجازه هم نده همسرت شروع کنه به بدگویی از پدرت 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

بهش بگو خودت 

اما هم از مامانت دفاع کن هم بابات 

بگو پدر مادر خیلی خوبی هستن 

اما زن و شوهر خوبی نتونستن باهم باشن 

غصه نخور درست میشه عزیزم ⁦♥️⁩✨

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2706