1676
1605
عنوان

بابام زن گرفته...من باید چیکار کنم

599 بازدید | 47 پست

بابام زن گرفته خانما با مامانم از قدیم مشکل داشتن ی وقت خوب بودن ی وقت بد

ولی بیشتر بد بودن 

الانم رفته زن صیغه کرده همه هم فهمیدن براش خونه گرفته و .... 

من کاری ب زن گرفتنش ندارم درسته مامانمم خیلی غصه میخوره ولی کاری نمیشه بکنم براش

حالا حرفم اینه شوهرم خییییییلی رو بابام حساب میکنه اصن خیلی قبولش داره نمیدونست ک مامان و بابام باهم رابطه خوبی نداشتن چون زیاد نمیرفتم و بیام

حالا اگه بفهمه رفته زن گرفته بکل نظرش عوض میشه 

من باید چی بگم بش؟

بنظرتون خودم بش بگم زن گرفته یا بزارم از بقزه بفمه

چجوری بش بگم اصن🙁😢😢

خودت بگو

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3436021/بعد۴سال_رودست_کارت_عروسیم_نیومدهعکس بی زحمت گزارش ...

این تاپیک تعطیل شده است
 حل شد
ماسک موی لوریس 65 تومان   اسکالا 80 تومان **نمک 20 تومان**شامپو ترزمه 70 تومان** 09379266872- رو من کلیک کن    

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677
8

وای،،من باشم اون خانومو به 8تیکه مساوی تقسیم میکنم،به بابامم میگم از سنت خجالت بکش،،هزارتومنیم ک واسه اون خرج کردی حق زن و بچته،،مامانت یه عمر باهاش ساخته،،اگه بابات عصبی بود مادرت میرفت با یکی دیگه بابات چیکار میکرپ؟

خودت بگی بهتره..از بقبه بشنوه فک میکنه چیه ک خودت نگفتی بهش یا فک میکنه پنهان کاری میکنی

کاش همه‌ چی درست بشه، مردم باز جشن فارغ‌الپوشکی بچه‌شون رو بگیرن یا نوعروسا تو دستشوییاشون با گلبرگ قلب درست کنن. فقط همه چی درست بشه، مردم هر طور دلشون خواست خوشحالی کنن.  
1645