2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

قبلا یه روز در میون باشگاه میرفتم حالا تفریحم اینه بعضی شبا با همسر گرام بریم پیاده روی 

تو خونه باشم سریال یا فیلم سینمایی میبینم

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

اهنگ گوش میدم همینو والسلام

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔

البته من شوهرم واقعن عشقه تفریحه دوس داره همش بریم بگردیم واینا ولی من خودم واقعن دوس ندارم

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

بااجازه استارتر

خانوما ختم صلوات داریم به نیت انواع حاجتا

امرزش اموات اموات بدوارث بی وارث

بچه دارشدن بی بچه ها

خونه دارشدن مستاجرا

شاغل شدن بیکارا

ازبین رفتن خیانت و جنگ و ظلم و گرونی و....

اگه دوست دارین تعداد بگین

تا فرداشبم مهلتش هست

موبایل...حوصله بیرون رفتن ندارم...

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2706