2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم 5 تا شیاف انتی همورویید زدم خوب شدم اما بچم یکسال و نمیشه پمادش رو میزنم فعلا تغییری نکرده ...

خوش ب حالتون من تقریبا یه ماهه میزنم زخما خیلی بهترن ولی باز هستن یکم که مدفوعم صفت میشه خون میاد  

2728
خوش ب حالتون من تقریبا یه ماهه میزنم زخما خیلی بهترن ولی باز هستن یکم که مدفوعم صفت میشه خون میاد &n ...

پودر پیدرولاکس بگیر هر روز بریز تو آب بخور تا شکمت سفت نشه

روزی دو تا سه بار بشین تو آب ولرم و بتادین رفیق

دختر من یکسال یبوست داره میفهمم چی میکشی

من خودم 5 تا شیاف انتی همورویید زدم خوب شدم اما بچم یکسال و نمیشه پمادش رو میزنم فعلا تغییری نکرده ...

عزیزم شیاف رو هر روز چن تا میذاشتی

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
پودر پیدرولاکس بگیر هر روز بریز تو آب بخور تا شکمت سفت نشه روزی دو تا سه بار بشین تو آب ولرم و بتاد ...

هر کاری بگین کردم بتادین همه ملینا. خوب بودما دیروز سرما خوردم گلوم درد میکرد چرک خشک کن خوردم امروز اولش سفت شد 

دوستان عزیز من قسمتی از یک مقاله رو از سایت عصر ایران درمورد درمان شقاق برایتان اینجا میذارم و لینک خود مطلب رو هم براتون میذارم اگر خواستید ادامه ش رو بخونید.

بیماری شقاق در مراحل اولیه و قبل از حاد شدن با انواع پماد و شیاف قابل کنترل است اما اگر بیماری گسترش یابد راهی جز روش های تهاجمی وجود ندارد.

درمان شقاق با لیزر با عوارض کمتر و پروسه درمانی کوتاه تر نسبت به جراحی روشی مطمئن و قطعی می باشد. حال آنکه جراحی های سنتی برای درمان شقاق مشکلات و عوارض بسیاری داشته و لیزر در درمان این بیماری نقش خود را به خوبی ایفا کرده است که از مزایای درمان شقاق با لیزر می توانیم به انجام آن تحت بیحسی موضعی، عدم نیاز به دوره نقاهت و بدون درد و خونریزی بودن اشاره کنیم.

منبع مطلب :

https://www.asriran.com/fa/news/697558/لیزر-بهترین-درمان-بواسیرهموروئید-شقاق-فیستول-و-کیست-مویی

خوش ب حالتون من تقریبا یه ماهه میزنم زخما خیلی بهترن ولی باز هستن یکم که مدفوعم صفت میشه خون میاد &n ...

دکتر نرفتی ؟؟

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

سلام دوستان من تقریبا چند ماهی بود که دچار یبوست خیلی خیلی شدید شده بودم‌. بخاطر رعایت نکردن اصول غذایی به خونریزی کشیده شد و اینکه من چیزی خارج نشده از پشتم ..فقط هروقت که مدفوع خیلی خیلی سفت دارم با خونریزی و درد شدید همراهه در حدی که حتی نمیتونم بشینم خواهش میکنم بگید چیکار کنم با ویتامین eبنظرتون خوب میشه؟؟؟

2706