2410
2553
عنوان

همه منو مسخره ميکنن😔

610 بازدید | 38 پست

بچه ي سومم رو ناخواسته باردارم حالا همه فهميدن هر کي بهم ميرسه يه چيزي ميگه خيلي ناراحتم تو رو خدا بگيد چي بهشون بگم دست از سرم بردارن لا اقل تو روم بهم متلک نگن

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مگه نون و آبشو میخان بدن

ب اونا چه مربوطه😒😒😒یکی دیگه میزاعه ، زورش ب کسای دیگه میاد

اعصاب نمیزارن ک😐

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

بگو ما که راضیم برناراضیش لعنت😂😂یابگو یکی غمه دوتاکمه سه تاخاطرجمعه😂😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2714

بگو خودم میخواستم. 

اگر خودت خواهر برادر زیاد نداری بگو از بس خودم تنها بودم دوست ندارم بچه هام تنها باشن.

یا اگه.زیاد داری بگو لذت داشتن.خواهر برادر رو چشیدم نخواستم بچه هام از این لذت محروم بشن

خدایا شکرت😍
2706