1662
1605
عنوان

بچه دوم خوبه آیا؟؟؟😊

205 بازدید | 27 پست

چندماهه سردرگمم نمیدونم تو این وضع بچه دارشمبا نه (گرونی واقتصاد)از یه طرفم نمیدونم فاصله سنی الان خوبه یانه پسرم 6سالشه

قید بچروبزنم اگه چند صباح دیگه وضعیت خوب شد چی؟؟راهنمایی کنید تصمیم بگیرم 😊😊

😂اوضاع مملکت جوری شده که شب جمعه ها اموات واسه شادی ما فاتحه مفرستن😂😂
خوب باشه یانه من که بچه دومم تو راهه.۶سال خوبه دیگه.خدا هم روزی بندشو قبل خودش میفرسته

اولی چند وقتشه☺

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اره بچه دوم عالیه 

من ندارم 

ولی میگم ادم یا نیاره 

یا میاره دوتا بیاره

من اگه میتونستمو خدا بهم میداد ۴ تام‌میخواستم حیف که فعلا تو یکیشم موندم

دخترم ارزومه دوباره راه رفتنتو ببینم 😍اون روز نزدیکه من ایمان دارم چون خدارا دارم 😍
1522

منم دخترم ۶ سالشه و دومی رو دو ماه دیگه بدنیا میارم خدا خودش روزی بچه رو میرسونه از نظر من امسال بیاری خیلی بهتره تا سال دیگه که بچت میره کلاس اول اونوقت سخت مبشه

خدا جونم ممنون واسه همه چی‌...

من که سه تا دارم،  میگم برای چهارمیم دیر نشده باشه! 

کوچیکه سه و نیم سالشه

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
1668

عزیزم منم بچه ندارم اصلا ولی با این اوضاع نمیارم میگم وقتی نمیتونم  تو این اوضاع اقتصادی خرجش کنم چرا بیارم همش حسرت بخوره و  بگه چرا منو آوردی وقتی نمیتونستی ....منم تو حسرت بچه هستم و منتظرم یه روز اوضاع خوب بشه  تا کسی رو که به این دنیا دعوت میکنم بتونم خوشبختش کنم ...

منم دخترم ۶ سالشه و دومی رو دو ماه دیگه بدنیا میارم خدا خودش روزی بچه رو میرسونه از نظر من امسال بیا ...

اگرم لخوام که امسال نمیشه 3ماه باید قرض بخورم.خییلی سخته کلاس اول؟،مامانم و همسر من کمکم هستن؟؟

اگرم لخوام که امسال نمیشه 3ماه باید قرض بخورم.خییلی سخته کلاس اول؟،مامانم و همسر من کمکم هستن؟؟

منم همسرم خیلی کمکم میکنه ولی جای شمارو واسه بچتون هیچکس نمیتونه بگیره کلاس اول بچت زایمان کنی بچه افت میکنه 

خدا جونم ممنون واسه همه چی‌...
عزیزم منم بچه ندارم اصلا ولی با این اوضاع نمیارم میگم وقتی نمیتونم  تو این اوضاع اقتصادی خرجش ک ...

عزیزم واقعا این سوال ذهن منو مشغول کرده

ازنطرشما آرامش ورفاهچیه؟هرکس تو یه چی میبینه

خیلیا مثلا تو این میبینن که بچشونو چند جور کلاس باید بفریتن؟؟

مال من پشت هم شد

1 سال و 9 ماه فرقشونه

دخترم که اومد اصلا زندگیمون زیر و رو شد

ماشینمونو عوض کردیم،خونه خریدیم، کلللی برکت اومد تو زندگیمون😍

الانم حقوق همسرم بخاطر اقساط خونه خیلی کمه ولی همونم کلی برکت داره خداروشکر❤️

خداوندا... مرا هزار امید است و هر هزار تویی... شروع شادی و پایان انتظار تویی... ❤️
مال من پشت هم شد 1 سال و 9 ماه فرقشونه دخترم که اومد اصلا زندگیمون زیر و رو شد ماشینمونو عوض کردی ...

چقدرعالی💜

منم خیلی فکر کردم کە ایا بچە ی دوم تو این شرایط بیارم یا نه،در حالیکه عاشق بچه بودم .یه دختر شش ساله دارم که دو سال بود از اینکه تو یه اتاق پر اسباب بازی تنهاست ،از اینکه هیچ کسی رو نداره بریم پارک با هم بازی کنن،همدیگرو تاب بدن،...گریه میکرد 

بخدا میبردمش روانشناس کودک؛اگە میدونی به دکترم گفتە بود من الان بچە ام و تا بزرگم بشم میخوام یه خواهر داشتە باشم ،مامانم الان مامانە ولی بازم همش با خاله ام حرف میزنە،بیرون میره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خیلی فکر کردم کە ایا بچە ی دوم تو این شرایط بیارم یا نه،در حالیکه عاشق بچه بودم .یه دختر شش ساله ...

آخر

خب پس چرا نمیاری؟

عزیزم واقعا این سوال ذهن منو مشغول کرده ازنطرشما آرامش ورفاهچیه؟هرکس تو یه چی میبینه خیلیا مثلا تو ...

همینقدر که اون بچه آینده میخواد ...نمیشه تو خیابون ولش کرد که اول باید فکر آیندش باشیم  دوما هم که تا جایی که حسرت به دل نمونه و چیزی دست بچه های دیگه میبینه  نگه من ندارم البته نه همه چی در حد نرمال 

1645