2726
عنوان

رشته تحصیلی - دانشگاه آزاد اسلامی

160 بازدید | 38 پست

سلام دوستان . کسی تو سایت دیده که نوشته رشته های پرستاری یا علوم آزمایشگاه یا بهداشت بدون کنکوره؟ و کسی هم با این هزینه زیادش ثبت نام کرده باشه؟ من قبلا خوندم گفته بود رشته موردعلاقم بدون کنکوره تو این دانشگاه . اما توجهی نکردم گفتم حتما دروغه . دیروز یکی از دوستام خالش بهش گفته . الان فکرم مشغول شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه اینا فقط با کنکوره  حتی آزاد هم طبق رتبه برمیداره

آره منم اینو میگم . میگم آزاد هست اما با کنکور . آزاد بدون کنکور نیست . اما هی میان به من میگن . میگن بیا برو این دانشگاه  هست بدون کنکور . و....😑

آفرین منم اینو میگم اما هی یکی میاد بهم میگه . دیوونه شدم

همچين چيزي اصلا وجود نداشته و نداره

يه تعداد محدودي فقط با پارتي و پول زياد صندلي ميخرن بدون كنكور ميرن 

واگرنه اينا جزو رشته هاي با ازمون محسوب ميشن

[QUOTE=110417194]نه عزیزم دانشگاه آزاد پیراپزشکی رو امکان نداره بدون کنکور برداره.من یکسال خودمو کشتم تا آزاد پرستاری ...[/QUOTEواااای عزیزم روزانه چقدر درس میخوندین؟منم میخوام امسال بخونم لااقل آزاد پرستاری قبول بشم

نه عزیزم دانشگاه آزاد پیراپزشکی رو امکان نداره بدون کنکور برداره.من یکسال خودمو کشتم تا آزاد پرستاری ...

من دیگه نتونستم قبول شم . خیلی امسال تلاش کردم اما باز هیچ . حتی با اشک از امتحان اومدم بیرون . بدترین روزم بود

[QUOTE=110417194]نه عزیزم دانشگاه آزاد پیراپزشکی رو امکان نداره بدون کنکور برداره.من یکسال خودمو کشت ...

من چون از درس دور بودم روزی شش ساعت می‌خوندم.ولی بودن بچه های که با شش ساعت جاهای بهتر قبول شدن.اگه درست تلاش کنی و مستمر حتما قبولی

اما بعضی از دانشگاه های غیر انتفاعی بدون کنکور بر میدارن اونم فقط در مقطع کاردانی

فکر نکنم دانشگاه غیرانتفاعی خوب باشه . من خودم روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی قبول شدم اما به رشتش علاقه ندارم

من دیگه نتونستم قبول شم . خیلی امسال تلاش کردم اما باز هیچ . حتی با اشک از امتحان اومدم بیرون . بدتر ...

امسال یکم کنکورش متفاوت بود منم فک میکردم خیلی بهتر آزمون بدم ولی خ اندازه تلاشم نتیجه نگرفتم.انشالله سال بعد اوضاع بهتر میشه و هرچی دوست داری قبول میشی

2706