2737
2734

ایا دوباره عود میکنه؟چیکار کنیم عود نکنه چه ویتامینهایی مصرف بشه خوبه؟

ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!

دوست خواهر دوست پسر من داشت و خوب شد کامل. 4 سال پیش بود. بعد اون دیگه عود نکرد. البته الان بهم زدم با دوست پسرم خبری ندارم ازش. اما تو اینستاگرام دارمش به نظر که سالمه. فکر هم نمی کنم رعایت خاصی می کرد بعد درمانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست خواهر دوست پسر من داشت و خوب شد کامل. 4 سال پیش بود. بعد اون دیگه عود نکرد. البته الان بهم زدم ...

الحمدالله بله منم اینجوری میخونم که اکثرا تا یکی دو سال بهبودی کامل حاصل میشه 

ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
2731
چه بیماری؟؟متوجه نشدم

یه جور بیماری خودایمنی هست که بدن به سیستم عصبی خودش حمله میکنه

بله و حداقل تا 6 ماه

سلام عزیز دلمممممممم خوبی دوست گلم 😊😊 

ایلا جان همیشه دعاگوتم 

2738
سلام الهام خانوم قربانت شما چطورین حال شوهرتون خوبه ایشالا؟ 

الحمدالله نسبتا خوبن شکر ولی به هر حال میدونید دیگه زمانمیبره 🙏😊😘😥