2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی بار ی دختره اومد اینطور منو بچزونه گفت خواستگار دارم پسر عمومه عکس پسر عموشو داد گفتم دوسش داری گفت اره خیلییییی منم گفتم خوشبخت شی پس دگ ب من پیام نده من با متاهل جماعت نمیحرفم خیلی ضایع شد  البته ما عادی میحرفیدیم بیشترم کاری بود ولی من پسرم میفهمم خونش ب جوشش اومدههههههههههه من بودم از دست دختره ناراحت میشدم حتی شوخیشم بدددده

دیگران چقد مهمن مگه ک نظراتشون مهم باشه
2728
ی بار ی دختره اومد اینطور منو بچزونه گفت خواستگار دارم پسر عمومه عکس پسر عموشو داد گفتم دوسش داری گف ...

پس عاشقش نبودی..‌‌.چون شما مردا نمیدونید عشق چیه😒

ی بار ی دختره اومد اینطور منو بچزونه گفت خواستگار دارم پسر عمومه عکس پسر عموشو داد گفتم دوسش داری گف ...

ترفند بعضی دختراست ببینن طرف دوسشون داره یانه البته واسه شما طرف اور بوده دیگه حرفش 

I'd walk straight through the bullet😏

اون دیگه چه احمقی بوده ... اخه دوست معمولی رو کی امتحان میکنه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
اون دیگه چه احمقی بوده ... اخه دوست معمولی رو کی امتحان میکنه

نه دختره میخواس و میخوادم بابا امارشو دارم دو ساله اینا هعی چراغ میده و ... اخرشم مخ منو زد اخر هفته میریم توافق برسیم میرم خواستگاریش الان ک این مدلی چیزی پیش بیاد خرخره طرفووووو میجویم الان رو نگاه کردن عادی بقیه هم بهش حساس شدم 

دیگران چقد مهمن مگه ک نظراتشون مهم باشه
نه دختره میخواس و میخوادم بابا امارشو دارم دو ساله اینا هعی چراغ میده و ... اخرشم مخ منو زد اخر هفته ...

قراره باهم ازدواج کنین و پشت سرش حرف میزنی! بابا خوش غیرت ...

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

من که میگم ساختگیه😂😂 

2706