2726
عنوان

ساک حاملگی

213 بازدید | 19 پست

خانوما من دیشب سونو بودم ۶هفته و ۶روز .اندازه ساک ۲۴بود کیسه زرده ۳میلی ولی جنین دیده نشد و کیست داشتم .. میترسم بارداری پوچ باشه دکتر گفت هفته دیگه سونو واژینال کن کسی شرایط منو داشته که رفته باشه جنینش سالم باشه؟؟؟

😓😓😖😭

منتظرم👶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دقیقا تو هفته ی شش رفتم ساک حاملگی و کیسه زرد معلوم شد ولی جنین نه، بهم گفت برو هفته ی هشت و نه بیا، ک رفتم صدای قلبشم همون موقع شنیدم😋

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
2728
منم دقیقا تو هفته ی شش رفتم ساک حاملگی و کیسه زرد معلوم شد ولی جنین نه، بهم گفت برو هفته ی هشت و نه ...

من الان طبق پریودم هفته ۷هستم ولی سونو ۶نشون میده .خیلی نگرانشم . طبق سونو هنوز ۵۰ روزمم نیست

منتظرم👶

سلام عزيزم 

منم شنبه ٤ ابان  سونو داشتم 

از پريودم ٨ هفته گذشته بود 

ولي سونو زد ٦ هفته  و ١ روز

يعني ٢ هفته اختلاف هست 

و فقط ساك بود 

دكتر گفت واژينال كنم الان احتنال اينكه فطب جنيني ديده بشه هست 

يا  يه هفته ديگه ميايي؟ 

منم گفتم دوباره ميام  ، سونو واژينال نميخوام 

حالا منم گذاشتم ٢ هفته ديگه برم 

كه خيالم راحت باشه 

نگران نباش انشالله كه خيره

ديگه شرايط من رو ببين ٢ هفته اختلاف خيلي زياده  ولي بازم اميدوارم 

خدايا به منم يه دختر بده🥰🥰🥰

سلام 

عزیزم کباب گوسفندی انار شیرین و کیوی بخور جنین زود رشد کنه یکی از دوستانم شرایط شما را داشت ی خانم مامایی که طب سنتی کار میکنه بهش گفته بود اینارو بخوره - خدا را شکر هفته 8 جنین و اکوی قلب و همه چیزش خوب شده بود 

نگران نباش منم تو ۸ هفته به حساب خودم رفتم گفت ساک ۶ هفتس فاقد فتال پل همون جنین دو هفته دیگه بیا رفتم دکتر خودم واژینال گفت جنین ۶ هفته و ۵ روزه صدا قلبشم شنیدم از اولم دوهفته اختلاف داشت و کوچیکتر بود تو سونوها الان رسیده به هفته پریودیم که کلان گیجم کرده کدوم درسته استرس نداشته باش اصلان 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2706