2726
عنوان

برادرم باز میخواست شوهرمو.......

791 بازدید | 24 پست

هر بار شوهرم میاد بهش میگه بریم جگرکی....بعد باهم میرن...اونجا دویست سیصد هزار خرج میزاره رو دست شوهرم بس که سفارش میده! تا حالا حتی یکبار نشده این حساب کنه!!!

شوهرمم کارش رو کشتیه، دو سه ماه یه بار یه هفته ده روز میاد!!! واقعا یه بار نباید برادرم مهمونش کنه؟؟؟!

وقتی شوهرم نیست مرتب میان خونم، برای شام ناهار، منم تا پذیراییه مفصل نکنم و خودمو نکشم ول کن نیستم!!!!! 

ولی این از برادرم! اونم از مامانم که با اکراه فقط یه بار بعد چند روز دعوت میکنه! بعد هم با کلی اخم و تخم و منت سر گذاشتن!!! منم نزاشتم دیگه این بار شوهرم با برادرم برن کبابی!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کاش ماهم عین شما بودن یک کم به فکر ماهم بودن

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

از این آدما تا دلت بخواد دورم پره ، نزار فک کن ببخشیدا اسکولی ، جلوی سو استفاده رو بگیر یا مثل خودشون رفتار کن ، بعدم از هیچ کس توقع نداشته باش تو زندگیت که دعوتت کنه اینجوری خودت راحت تری و برات خیلی بهتره

حالا ما رو میگرفتن از این دست و دل بازیا نداشتن، یه بار به خواستگارم گفتم انشالله بعد ازدواج مامانم رو دعوت کنیم ، مامانت رو دعوت کنیم... گفت واااااه مگه نمیدونن نباید خونه تازه داماد و تازه عروس برن؟؟؟ گفتم با منی گفت نه بابا شوخی کردم!

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
از این آدما تا دلت بخواد دورم پره ، نزار فک کن ببخشیدا اسکولی ، جلوی سو استفاده رو بگیر یا مثل خودشو ...

والا من انتظار هیچ چی ندارم! ولی دیگه پررویی هم حدی داره

ببخشید ولی چه پروان  احتمالا از اینایی هستن که میگن داماد باید بخره داماد باید فلان کنه😏

دقیقا!!! سر این خرج کردنا و انتظاراتشون تا کتک زدن منم پیش رفتن! والا وضع خوشونم خوبه! 

خواهرشوهر من اینجوریه انقدر حرص میخورم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706