2726

من ۱شهریور اخرین تاریخ پریودمه

۳مهر ازمایش خونم منفی شده

۱۷مهر سونو واژینال انجام دادم ک چیزی دیده نشد

۶ابان بتای خونم۱۲۱۸ بود

۸ابان که امروزبود بتا بجای افزایش کاهش پیدا کرده و شده ۱۱۶۰

سونوی واژینال یه جنین ۴هفته و۴ روزه رو تشخیص داده خارج رحمی نیست

من هیچ درد و لکه و خونریزی ندارم

یعنی بچه داره سقط میشه؟

کسی تجربه کاهش عدد بتا داشته؟؟

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
وقتی بتات رفته پایین یعنی جفت داره از بین میره دکتر رفتی؟‌به نظرم که یا خود به خود سقط میشه یا ب ...

دکتر گفت قلبش باید تو ۵ تا۶ هفته تشکیل بشه

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728