2410
2553
عنوان

نداشتن دوست دختر

6342 بازدید | 26 پست

ایا پسری که دوست دختر نداره یعنی سینگله وبخاطر هدفی که داره دوس دختر نداره ودنبال دوستی های الکی وپوچ هم نیست ایا نداشتن دوس دختر عیبه؟؟

از طرفی هم این دخترای مغرور وازخود راضی با اون توقعات زیاد تا میخوای دوس بشی حرف از ازدواج میزنن. دختر نیس یعنی دوس بشه با ادم رابطه ازاد برقرار کنه یا نتونست در حد نیاز احساست و دوستی صمیمی بریم سینما وپارک و این چیزا باشه فقط  اینجور  دختر هست؟ 

نه بابا

خيليا هستن ك دوست دختر نداشتن چه عيبي بيخيال بابا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بهتر که نداره 

مگه همه باید دوست بشن😶🙄

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

آخ ببخشید حرف از ازدواج میزنن و خودشون رو وسیله ایی برای سرگرمی شما نمیدونن😆 من از طرف همگی از شما معذرت خواهی میکنم.نفرین آمون بر آنها😆

شما پسرای بی مسئولیت حتی حاضر نیستید اسم این دخترای ساده که گول شمارو میخورن توی شناسنامه تون بیارید

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

عزیزم اونی که شما میگین دخترای از خود راضیو مغرور نیستن که به فکر ازدواجن اونا دخترایی هستن که خانواده دارن و اتفاقا دخترای درستو بدرد بخورین و درست تربیت شدن که خودشونو مچل امثال شما نمیکنن.

عاقا اکثر تاپیک ها نطرت اولی نباشی نظر دومی هستی.چن ساعت در روز اینجایی؟محض کنجکاوی میپرسم❤

من از اداره كه بيام خونه 

هي ميرم كارمو ميكنم بيكار بمونم باز ميام سر ميزنم باز ميرم

بعضي وقتام سرم شلوغ باشه چند روز نيستم متغيره ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706