1507
1411
عنوان

هدفشون چی میتونه باشه 🤔

223 بازدید | 20 پست

این دخترایی ک میرن با مردای متاهل رل میزنن واقعا هدفشون چیه 🤔

چرا  میرن دوست میشن 

چرا با پسرای مجرد رل نمیزنن  اینهمه پسرمجرد داریم 

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

تعداد رای : 34
نظرسنجی
بخاطر بی پولی
9
26%
مریضن مریض
18
52%
بتوچه بچه برو بگیر بخواب
7
20%

سر ب نیست بشن ایشالا

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

چون مردا خرشون میکنن

چون اشغالا میگن ما زن نداریم 😑

میگن «گرخواهی رسوای عالم نشوی همرنگ جماعت شو» ولی من میگم«حاضرم روزی صددفعه رسوا شم اما هم رنگ این جماعت گرگینه نشم»•••

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
به نظرم نصفشون گول میخورن  نصف دیگه از حسادت

اون نصف اولم گول خورده نیستن اونا مار خوردن افعی شدن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
1334

اخی طفلی مردای متاهل😢ادم دلش کباب میشه با کتک و شکنجه مجبوری به زناشون خیانت میکنن😭😭😭😭😭

من دلم پیش غریبی است که نامش وطن است...        اهواز#خرمشهر#ابادان#سیستان#کرمانشاه#شیراز#گلستان#لرستان#...💔
به نظرم نصفشون گول میخورن  نصف دیگه از حسادت

ي جوري ميگي گول ميخورن انگار دختر بچه هاي ١٥-١٦ ساله با مرداي متاهل رل ميزنن😐 اكثريت چون مجرد دورشون نميبينن ميچسپن ب متاهل ب هر حال بهتر از هيچيه. و متاهل جيبشم پول داره

1403

بعضیاشون خیلی بدبختن زندگیشون افتضاحه تنها چاره ای که جلو پاشون دیدن همینه ، که اینم زندگیشونو بدتر میکنه.

بعضیاشونم بیمارن، احساس قدرت میکنن یه مردی رو از چنگ کس دیگه در بیارن.

بعضیاشونم گول میخورن

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 

یه دوستی دارم فکر کنید مطلقه ست تا الان با مردای مجرد رل میزد چند روز پیش متوجه شدم با یه مرد زن و بچه دار توی دانشگاه دوست شده باهاش رفته بود بیرون...بش میگم نزدیک نشو به مرد متاهل میگه ما که قصد بدی نداریم 😳 کلن نظرم در موردش تغییر کرده دنبال یه راهی ام باهاش قطع رابطه کنم 

اعتقادی همچون گیوتین...همانقدر سنگین همانقدر سبک ...فرانتس کافکا
ي جوري ميگي گول ميخورن انگار دختر بچه هاي ١٥-١٦ ساله با مرداي متاهل رل ميزنن😐 اكثريت چون مجرد دورشو ...

همچینم نیست همسایه ما زن متاهله با پسرخاله شوهرش که اونم متاهله رابطه خاک برسری داشتن مرده از بندر میومده اینجا خونه میگرفته زنه تشریف میبرده اونجا.زنای متاهلم کم دسته گل به اب نمیدن اونا چشونه دیگه خودشون رو میندازن سر شوهر یکی دیگه

من دلم پیش غریبی است که نامش وطن است...        اهواز#خرمشهر#ابادان#سیستان#کرمانشاه#شیراز#گلستان#لرستان#...💔
1508