2726
عنوان

افزایش گلبول سفید خون در بارداری

2160 بازدید | 14 پست

جواب آزمایش دیابتمو که گرفتم ، گلبول سفید خونم افزایش داشته تقریبا 2000 تا ، یعنی براچیه ؟ کسی بوده اینجوری شده باشه تو بارداری یا زمان عادی ؟ تو گوگل زده بخاطر وجود عفونت تو بدن یا تالاسمی اینجوری میشه 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

اره برامنم زیادشده بود

توبارداری تایه حدی افزایش پیدا میکنه بازم بپرس خیلی زیاد نباشه

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عفونت ادراری نداری؟

نمیدونم ، ممکنه بخاطر عفونت ادراری باشه ؟

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2728

طبیعیه کاملا من ماینهم این بودم الانم پسرم یک و نیم سالشه ،خوابه 

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
طبیعیه کاملا من ماینهم این بودم الانم پسرم یک و نیم سالشه ،خوابه 

دلیش چی بود ؟

اره حتما ی ازمایش ادرار بده

ازمایش ادرار هم دادم اتفاقا ولی سر در نمیارم از جوابش ، دکترمم فعلا نیست برم پیشش

بارداری دلیلش بود

بارداری قبلیم اینطوری نشده بودم 

ه علت عفونت هست من باردار نبودم ولی گلبولهای سفیدم زیاد شده بود دکتر به ام چرک خشک کن داد خوب شدم

پس ممکنه عفونت ادراری داشته باشم.

یا شایدم سرماخورده بودم ازمایش دادم گلوم و گوشام عفونت کرده بود برا اون رفته بوده بالا

بارداری قبلیم اینطوری نشده بودم 

حالا ین اینجوری شده

مثل اینکه دنبال مشکل میگردی توی ازمایشت ا

بروخداروشکر کن از سلامتیت 

و انقدر الکی وسواس نشو شما سالمه سالمی

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
پس ممکنه عفونت ادراری داشته باشم. یا شایدم سرماخورده بودم ازمایش دادم گلوم و گوشام عفونت کرده بود ب ...

من وسط تاستون سردم میشد دکتر گفت به خاطر عفونت هست بعداز زدن چرک خشک کن ها کلا خو ب شدم من یه هفته بستری شدم البته خودم از دکتر خواستم بستری بشم تا بررسیر کنن 

حالا ین اینجوری شده مثل اینکه دنبال مشکل میگردی توی ازمایشت ا بروخداروشکر کن از سلامتیت  و ا ...

نه دنبال مشکل نیستم ، ولی خب احتیاط شرط عقله دیگه ، بدونم چیه دلیلش بهتره خب ، ان شاا... که به قول شما مشکلی نیست و من الکی حساسم

2706