1600
1541
عنوان

مامانم فردا عمل داره...😑

227 بازدید | 33 پست

فردا باید رحمشو دراره

کسی از اطرافیان این عملو کرده؟؟

سخت نیس عملش؟؟؟

چند رور بیمارستان میمونه؟؟ اخه من باید همراهش بشم

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂

ایشاله ب سلامتی. خدا حفظش کنه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

فکر کنم ۳روز بستری میشن 

انشالله که عمل خوب و آسونی دارن

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 

عملش سخته مثل سزارین بستگی به دکتروسن مادرت داره نهایتا دوروز

چیزهای نفاخ بهش نده

اب میوه پاکتی بهش نده اصلانفاخه خیلی

اناناس براش بخریدخودتون وبهش بدیدکه زخمش خوب بشه وخوبم هست

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
مامان من عمل كرد سخت بود خيلي مراقبشرباشين بعدش عفونت كرد خيلي بهش برسين

وویی چ بد😑

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂

مامان من هم  شاید مجبور بشه چندوقت دیگه همین عمل رو انجام بده😔😔 انقد نگرانشم😔  خدا همه مامانا رو برامون نگه داره

يه خانمه اومد تو داروخونه گفت لوكيشن قرص دارين؟ منظورش جاقرصى بود. انگليسى براى همیشه بسه🤦‍♀️🤦‍♀️
1396

مامان من دو ماه عمل کرده شب اول بشدت سخته یادش میفتم گریم میگیره بعدش درد داره ولی مامانه من چون بواسیرم داشت اون خیلی اذیتش کرد اگه بواسیر داره بگو تنقیه اش نکنن خدا کمکش کنه 

اگه لاپراسکوپی باشه خیلی راحت سه چهار روز بعد سرپا میشه

اصلا درد نداره 

من دیدم خانومایی که با لاپرا رحمشونو در اوردن 

نهایت روز اول درد داره که اونم با شیاف اروم میکنن و هفته بعد انگار نه انگار عمل کرده

دو س روزی بیمارستان نگهش میدارن .عملش یکم طول میکشه و سخت هست بستگی ب دکترش داره .اصلش مراقبت بعد از عمل هس ی ماه اصلا نباید کار سنگین انجام بده .بهداشت هم رعایت کنه

براشون سوره حمد به نیت شفا خوندم ان شالله صحیح و سلامت مرخص میشن

عزیز دلممم

خیلی لطف کردین

ممنونم❤❤

1579