2726
عنوان

رفتارمو با نامزدم عوض کنم یا نه؟

378 بازدید | 41 پست

همش میگه کار دارم اصلا واسم وقط نمیذاره بااینکه شهرامون 10ساعت فاصله داریم اما سالی یبار هم نمیاد دیدنم اس ام اس میدم دیر جواب میده ساعت 12 شب تازه پیام میده بهم زنگ هم فوقش دوسه روزی 5دقیقه باهم تلفتی بحرفیم منم زیاد سخت نمیگیرم بهش خودشم میگه ممنون ک درک میکنی و گیر نمیدی بهم

همش میگه کار دارم کار دارم اگه یه زندکی اروم تو اینده میخوای باید تحمل کنی تا من کار کنم

میخوام بهش بگم دیگه تا ساعت 11شب بیشتر جواب زنگ و پیام هاتو نمیدم 

بنظر شما چکار کنم

باهاش حرف هم زدم در این باره باز میگه کار دارم

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

عقد؟؟

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم شغلشون چیه؟من و همسرم تنها جایی که همو میبینیم و صحبت میکنیم محل کارمونه.همکاریم.بعد که من میام خونه ایشون میرن محل کار دومشون.درکت میکنم ولی خب باید تحمل کرد چون باید یه زندگی و اینده خوبی داشته باشین

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم

کارش ازاده

نامزدیم عقد نیستیم

یبار گفتم تا 10 روز بیا نه زنگ و تلفن نه پیام قبول نکرد گفت نمیتونم ازت بی خبر بمونم

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ادم هرچقدم سرش شلوغ بشه میتونه یه زمان کوتاهیو خالی کنه برا نامزدش باهاش صحبت کن بگو من دوست دارم درطول روز بیشتر صداتو بشنوم یاحتی شده یه پیام ازت بگیرم ک بفهمم توهم به یادمی برام قوت قلبه و بهتر میتونم دوریتو تحمل کنم شاید واقعا به ذهن خودش نمیرسه

چن روز کم محلی کن ببین عکس العملش چیه.

چجوری یعنی

من قبلا خیلی اس میدادم تند تند ولی اون هر 3 پیام ک میدادم یه دونه اونم دیر ج میداد ولی الان کاریش ندارم اونم میگه ممنون ک درک میکنی گیر نمیدی😦

2706