2737
2734
عنوان

بچه دار شدن

216 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من ۳۴ ساله ام هست و از همسرم راضی نیستم و بعد از اتفاق های مختلف تصمیم دارم دوباره به ایشون فرصت بدم و زندگی کنیم . و موضوعی که خیلی من رو آزار میده اینکه آرزوی بچه دار شدن رو با خودم به گور ببرم. چون به شوهرم و رفتارهایش زیاد امیدی ندارم . و میترسم بچه دار شم... به نظرتون چیکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۴ سال که سنی نیست

یکسال دیگه صبر کن اگه شوهرت درست نشد طلاق بگیر

وگرنه خوب شد بچه دار شو

بخاطر دل خودت یک نفرو نیار به زندگی ایی که اینده ایی نداره

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2731
مشکل همین جاست

شوهرت مشکلش چیه که اذیتت میکنه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
۳۴ سال که سنی نیست یکسال دیگه صبر کن اگه شوهرت درست نشد طلاق بگیر وگرنه خوب شد بچه دار شو بخاطر د ...

به اینم فکر کردم تو ۳۵ طلاق بگیرم کی ازدواج کنم دوباره ؟ کی بچه دار شم؟

یه حساب کتاب کن با خودت ببین میخوای با شوهرت ادامه بدی کلا یا نه... بعد واسه بچه تصمیم بگیر... البته اگر همسرت میتونه یه پدر نرمال باشه بچه بیار

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2738
مشکل همین جاست

پس برو تخمکهاتو ذخیره کن .اطلاعاتم کافی نیست ولی دوستان بهتر میدونن.اینجوری میتونی عقب بندازی بچه دارشدنتو و با خیال راحت و اسوده بیاری

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
خیانت، دست بزن ، و کلا عاقلانه رفتار نمی کنه

لطفا بچه نیار. همون خیانت ودست بزن  زندگی واینده بچه رو تباه میکنه😭😭😭

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
لطفا بچه نیار. همون خیانت ودست بزن  زندگی واینده بچه رو تباه میکنه😭😭😭

پس یعنی من دیگه آینده ای ندارم و همه آرزوهام رو با انتخاب اشتباه تو ازدواجم از بین بردم

پس برو تخمکهاتو ذخیره کن .اطلاعاتم کافی نیست ولی دوستان بهتر میدونن.اینجوری میتونی عقب بندازی بچه دا ...

اره شنیدم ولی ما ایران نیستیم و هزینه های اینجا خیلی زیاده

خیانت، دست بزن ، و کلا عاقلانه رفتار نمی کنه

واای خیلی اوضاعش بده

بعید میدونم درست بشه

زودتر تصمیمتو بگیر

2706