2726
عنوان

عاشق مرداییم ک کارای فنی بلدن

157 بازدید | 26 پست

لوله کشی، بنایی، سرویس کاری، کارای برقی و ...

دلم قنج میره واسه جعبه ابزاراشون😍😍

شماها چطور؟ عاشق چه جور مردایی هستین؟؟

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا آخه این چیه که دوست داری

خوووو دووس میدااارم😍😍

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
2728
من غیرتی شدم چون شوهرم از اوناست😆😈

خخخخ🤣🤣🤣 

همه فن حریف آره منم دوست دارم 

تو خونه دیگه خیال ادم راحته

شوهر من همه چی بلده  همبن ی چی خراب بشه میگم بدو درست کن ی روز برگشت گفت درسته بلدم ولی  ن تا این حد دیگه. منم گفتم بدو تومیتونی درستش کن  

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
شوهر من همه چی بلده  همبن ی چی خراب بشه میگم بدو درست کن ی روز برگشت گفت درسته بلدم ولی  ن ...

🤣🤣 

از حرفش خندم گرفت

شوهرم بنایی لوله کشی مکانیکی نقاشی تعمیر کاری  گچ کشی سنگ کاری و.... بلده! در حد متوسط البتع بناییو در حد اوستایی بلده ماهررررررر!

دانشجوی دکتری مهندسی شیمیم هس!

خیاطی و اشپزیم بلده😁

من از تو راه برگشتی ندارم...
من از مردایی که ۱وقتی میشینن از پشت همه جاشون میزنه بیرون ۲وقتی عصبانی میشن  فش های بدی میدن ۳س ...

آی گفتی..خیلی چندشن🤢

شوهرم بنایی لوله کشی مکانیکی نقاشی تعمیر کاری  گچ کشی سنگ کاری و.... بلده! در حد متوسط البتع بن ...

چه خوبه. آفرین بهش.. اینا مرد زندگین.قدرشو بدون😁

2706