2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی شده .‌‌؟ به نظر من مردی که دست بلند کنه باید بره مشاوره .کنترل خشم یاد بگیره . هر کی یه جور بروز میده . یکی ظرف میشکنه، یکی گریه می کنه ، یکی داد میزنه و یکی کتک میزنه.  فقط مشاوره باید بره . 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
چی شده .‌‌؟ به نظر من مردی که دست بلند کنه باید بره مشاوره .کنترل خشم یاد بگیره . هر کی یه جور بروز ...

من باهاش زندگی میکنم بخاطر بچه هام ولی  دیگه چیزی بین منو و اون به عنوان عشق وجود نداره

حالا انقدم غصه نخور شاید اعصابش از جای دیگه خورد بودع.

دوروز دیگه دوباره عاشقش میشی

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

برین پیش مشاور و از مشاور کمک بخوایین که زندگیتون بهتر بشه..با همسرتون برین..زندگی یه روز دو روز نیست بخاطر بچه ها تحمل کنین...از مشاور کمک بخوایین 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من
اگر اولین بار هست واکنش جدی نشون بده وگرنه میشه عادتش 

نه سابقه اش خیلی خرابه..یکبار با کمربند منو زد..هنوز ردش پشتم مونده سه شب به پشت خوابیدم...خسته ام خیلی خسته...دوست دارم بمیرم فقط از بچه هام رحمم میاد وگرنه دیگه نمیکشم

چی بگم عزیزم منم از اول کتک خوردم تا یه مدت خوب بود دوباره بعد چند وقت تکرار کرد از اون موقع همش بهم میریزیم جلو بچه هم کنترل نداریم وقت روانشناس گرفتیم امروز گفتم میری؟گفت گور پدرش😑😑😑

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2706