2733
2734
عنوان

خانمهايي كه pco داشتند و درمان شدن حتما بيان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 33032 بازدید | 79 پست
يعني چي درمان نميشه؟؟به من گفت اينو مصرف كن،اصافه وزنم دارم گفت بياري پايين حل ميشه سه ماه مصرف كن ا ...

تیکرت ک زدی واسه حاملگی

گل پسرم ۱۴/۴/۹۹...اومد بغلم  ...خدایا خودت مراقب دوتا پسرام باش  
یعنی میشه باردار شم ؟ اخه داروی تحریک تخمکگذاری هم سع ماه مصرف کردم اما باردار نشدم .

شوهرت ازمايش داده؟ 

يكي از دلايل ناباروري نداشتن تخمك هستش كه دليلش pco بودنه صدتا دليل جدي  تر هستن

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم دقيقا زير شكمم سمت تخمدانام،يعني تخمدان پلي كيستيك البته به من گفت خيلي خفيفه

مرسی از توضیحت گلم... اخه منم یه مدت درد زیاد همین قسمتا داشتم الان خییییلی کم وضعیف گاهی این درد رو احساس میکنم وقتی لباس گرم میپوشم درد ندارم معمولا

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
درمان نداره ولی با دارو و ورزش رژیم غذایی تقریبا خوب میشه.درضمن این مشکل باعث میشه دیر باردار بشی پس ...

عزيزم من تازه چهار ماهه ازدواج كردم بيست سالمع ميخوام درس بخونم واقعا شرايط بچه دار شدن ندارم الان آخه،

رژيمش بخور نخوردش چيه؟؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2731
آره عزيزم دكترم همينارو گفت گفت خودتو گرم نگه دار استرس نداشته باش گرميجات بخور و وزنتو بيار پايين ي ...

خب پس كم كن خيالت راحت اصلا مشكل خاصي نيست 

ورزش هم عاليه براش

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
شوهرت ازمايش داده؟  يكي از دلايل ناباروري نداشتن تخمك هستش كه دليلش pco بودنه صدتا دليل جدي&nb ...

دلیلش فقط کیستهای  متعدد ریز هر دو تا تخمدان دارم .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738
واقعا ؟  من موندم چیکار باید بکنم ؟

من رفتم باشگاه بطور جدي هفته اي ٣ روز ورزش ميكردم

داشتم ميرفتم مركز ابن سينا كه يهو خدا غافلگيرم كرد😬

مرسی از توضیحت گلم... اخه منم یه مدت درد زیاد همین قسمتا داشتم الان خییییلی کم وضعیف گاهی این درد رو ...

برو دكتر به من گفت به موقع اومدي حل ميشه نگران مباش ولي بايد خودتو گرم كني درد شكمي رو نبايد پشت گوش انداخت...

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
خب پس كم كن خيالت راحت اصلا مشكل خاصي نيست  ورزش هم عاليه براش

عزيزم ميشه بهم بگين چيا نبايد بخورم يا چيا بخورم بهتره؟؟

دلیلش فقط کیستهای  متعدد ریز هر دو تا تخمدان دارم .

اين كه دليل كافي نيست

تنها كاري كه pco مينه اينه كه به خالت عادي فوليكول غالب نداري و بايد با دارو و محرك فوليكول رو تحريك كني به سايز مناسب برسه

وقتي ٣ ماه دارو خوردي يعني فوليكول داشي پس دليل باردار نشدنت اون نيست دنبال دليل ديگه بگرد

عزيزم من تازه چهار ماهه ازدواج كردم بيست سالمع ميخوام درس بخونم واقعا شرايط بچه دار شدن ندارم الان آ ...

منم۲۱سالمه ولی دیدم این مشکلو دارم دوسالو۶ماهه ک اقدامم.قند چ شیرینی رو حذف کن چیزای سردنخور ورزش هم بکن یعنی پیاده روی خیلی تأثیر داره

گل پسرم ۱۴/۴/۹۹...اومد بغلم  ...خدایا خودت مراقب دوتا پسرام باش  
من رفتم باشگاه بطور جدي هفته اي ٣ روز ورزش ميكردم داشتم ميرفتم مركز ابن سينا كه يهو خدا غافلگيرم كر ...

خدارو شکر.

دعا کن خدا منو هم غافلگیر کنه .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706