1507
1482

سلام خانمها شبتون بخير،

منديشب با شكم درد رفتم دكترو برام سونو نوشت،امروز رفتم سونو گفت pco خيلي خفيف داري،

گفت متاهلي؟گفتم آره گفت ميخواي باردار شي يا نه گفتم فعلا قصدشو ندارم،

بهم ويتامين اي و مارلين داد،

بچه ها چجورين درمان شدين؟؟خطرناكه؟؟پرهيزاي غذاييش چيه؟؟بايد چيكار كنم خيلي ميترسم😭😭😭

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
درمان نمیشه فقط بهت توصیه میکنم واسه بارداری اقدام کن

يعني چي درمان نميشه؟؟به من گفت اينو مصرف كن،اصافه وزنم دارم گفت بياري پايين حل ميشه سه ماه مصرف كن اينارو بعد اوكي ميشي...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

Pco چیه؟  دقیقا کجای شکمت درد داشتی یکم میشه توضیح بدی.؟ 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
1473
يعني چي درمان نميشه؟؟به من گفت اينو مصرف كن،اصافه وزنم دارم گفت بياري پايين حل ميشه سه ماه مصرف كن ا ...

منم pco هستم کلی دارو داد برای سه ماه .مصرف کردم ولی اثر نکرد :(

منم نگرانم

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .

من داشتم مدتها 

لك بيني هاي قبل از پريودم كه اصلا ناحور شده بود

فقط رحمتو گرم نگهدار 

مثلا ظرف ميشوري پيشبند ببند 

روزاي اول پريود جوراب پات كن چيزاي گرمي بخور

شكمتو با روغن ساهدانه تو پريود ماساژ بده

و از همه مهتر مهمتر مهمتر اينه كه ورزش كني كلا رفع ميشه

ورزشم حتما باشگاه مثل پيلاتس و تي ار ايكس و اينا 

نگران هيچي هم نباش

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

درمان نداره ولی با دارو و ورزش رژیم غذایی تقریبا خوب میشه.درضمن این مشکل باعث میشه دیر باردار بشی پس اقدام کن بهترع ...منم همین مشکبو دارم

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت مراقب فندقم باش😘
منم pco هستم کلی دارو داد برای سه ماه .مصرف کردم ولی اثر نکرد :( منم نگرانم

Pco با دارو درمان نميشه فقط اماده باروري ميشي هر ماه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Pco چیه؟  دقیقا کجای شکمت درد داشتی یکم میشه توضیح بدی.؟

عزيزم دقيقا زير شكمم سمت تخمدانام،يعني تخمدان پلي كيستيك البته به من گفت خيلي خفيفه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
Pco با دارو درمان نميشه فقط اماده باروري ميشي هر ماه

یعنی میشه باردار شم ؟ اخه داروی تحریک تخمکگذاری هم سع ماه مصرف کردم اما باردار نشدم .

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .
من داشتم مدتها  لك بيني هاي قبل از پريودم كه اصلا ناحور شده بود فقط رحمتو گرم نگهدار  م ...

آره عزيزم دكترم همينارو گفت گفت خودتو گرم نگه دار استرس نداشته باش گرميجات بخور و وزنتو بيار پايين يه ده كيلويي بايد كم كنم حداقل😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
يعني چي درمان نميشه؟؟به من گفت اينو مصرف كن،اصافه وزنم دارم گفت بياري پايين حل ميشه سه ماه مصرف كن ا ...

تیکرت ک زدی واسه حاملگی

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت مراقب فندقم باش😘
یعنی میشه باردار شم ؟ اخه داروی تحریک تخمکگذاری هم سع ماه مصرف کردم اما باردار نشدم .

شوهرت ازمايش داده؟ 

يكي از دلايل ناباروري نداشتن تخمك هستش كه دليلش pco بودنه صدتا دليل جدي  تر هستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم دقيقا زير شكمم سمت تخمدانام،يعني تخمدان پلي كيستيك البته به من گفت خيلي خفيفه

مرسی از توضیحت گلم... اخه منم یه مدت درد زیاد همین قسمتا داشتم الان خییییلی کم وضعیف گاهی این درد رو احساس میکنم وقتی لباس گرم میپوشم درد ندارم معمولا

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
درمان نداره ولی با دارو و ورزش رژیم غذایی تقریبا خوب میشه.درضمن این مشکل باعث میشه دیر باردار بشی پس ...

عزيزم من تازه چهار ماهه ازدواج كردم بيست سالمع ميخوام درس بخونم واقعا شرايط بچه دار شدن ندارم الان آخه،

رژيمش بخور نخوردش چيه؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508