2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرااینوگفت

من ده تومن پول داشتم اونم ۱۰ گفتم بسا بزاریم بانک واسه پول پیش مغازه وام برداریم باهم رفتیم گذاشتیم تو حساب بعد ک اومدیم هرچی خاست بهم گف

2738

خب چرا . شوهر منم همیشه میگه چه نقشه ای برام داری  

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
اصلا نمیدونم چرا این حرفو زد اصلا آروم نمیشم احساس میکنم از چشمم افتاد با اون حرفش من بهش فکرش بودم ...

حتما یکم شکاکه.من خودمم اینجوریم یکم بشینم فکر کنم به همه چیز شک‌ میکنم . اصلا به هرچیزی شک‌دارم

خب چرا . شوهر منم همیشه میگه چه نقشه ای برام داری  

من نقشه ای نداشتم تازه ی هفتس واسش از پول خودم گوشی خریدم.اصلا درک نداره من خیلی بهش خوبی میکنم

من نقشه ای نداشتم تازه ی هفتس واسش از پول خودم گوشی خریدم.اصلا درک نداره من خیلی بهش خوبی میکنم

شوهر من به شوخی میگه فکر کردم شوهرت شوخی میکنه باهات

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706