1464
1411
عنوان

بچها ۲۳روزه خونه پدرمم

239 بازدید | 10 پست

ی خلاصه از این مدت که اومدم خونه پدرم بگم ۲۳روز قلل باشوهرم دعوام شد وبهم گفت تو بدقدمی هیچی نیست ی وخیلی چیزای دیگه منم عصبانی شدم رفتم بیرون تا حالم بهتربشه وقتی اومدم بهم تهمت زده که رفته بودی ه رزه گری و...اینم بگم که خیلی باهم مشکل داشتیم همش پنهون کاری میکرد دروغ میگفت بهم تحقیرم میکرد میگفت حرف فقط حرف خودم باشه خرجی نمیداد .تواین چهارسال همه تلاشموکردم خیلی جاها کوتاه اومذم اما قدرنشناسه بددهنه شکاکه.دیگه خسته شدم میخوام جدا بشم

خدایا خودت که از حال دلم باخبری میبینی که دارم عذاب میکشم لطفا ی معجزه کن تا بتونیم خونه دارشیم خسته شدم از این وضعیت .

😔😔😔😔😔😔عزیزم امیدوارم هرچی برات خیره پیش بیاد ..نیومده دنبالت یااظهار پشیمونی اینا نکرده؟

اصلا کار خوبو خدامیکنه که باهیچکی حرف نمیرنه والا بخدا😉تیکر رسیدن به آرزومه 😍میشه واسه آرزوم دعا کنی ممنونم😘خداجونم من مطمئنم برام معجزه میشه مثل همیشه😍

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

شما باید بری پیش مشاور اینجا کسی نمیتونه راهنمایی درست بکنه

بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 
1473

الان همش زنگ میزنه وپیام میده میگه پشیمونه وبرگرد خونمون اما من دیگه نمیخوام برگردم اونم میگه طلاق نمیدم  بله بچه دارم 

خدایا خودت که از حال دلم باخبری میبینی که دارم عذاب میکشم لطفا ی معجزه کن تا بتونیم خونه دارشیم خسته شدم از این وضعیت .
😔😔😔😔😔😔عزیزم امیدوارم هرچی برات خیره پیش بیاد ..نیومده دنبالت یااظهار پشیمونی اینا نکرده؟

نه دنبالم نیومده ولی بیرون که دیدمش ازم معذرت خواهی کرد اما نیومده دنبالم میگه فقط بیابریم خونمون

8
نه دنبالم نیومده ولی بیرون که دیدمش ازم معذرت خواهی کرد اما نیومده دنبالم میگه فقط بیابریم خونمون

خب خودت تصمیمت چیه؟دوسش داری عزیزم الکی تصمیم نگیر خوب فکر کن

اصلا کار خوبو خدامیکنه که باهیچکی حرف نمیرنه والا بخدا😉تیکر رسیدن به آرزومه 😍میشه واسه آرزوم دعا کنی ممنونم😘خداجونم من مطمئنم برام معجزه میشه مثل همیشه😍