2737
2734

اين لحظه ها كه از ساعت هفت شروع شد و داره تمام ميشه هر كي هر ارزويي داشته باشه از خدا بخواد برآورده ميشه.❤️❤️❤️❤️ ارزوهاتونو بگين الان ان شاالله به زودي زود براورده ميشه.   آرزوي خودم : سلامتي و ظهور آقاي عصر . سلامتي پدر و مادرم . غذا جويدن ني نيم خيلي مهم بود . سلامتي و رزق و روزي حلال .❤️🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست شدن ِ زندگیم ، با همسرم به آرامش برسم ، مهرم به دل شوهرم باشه منو دوست داشته باشه ، خدا یه دختره خوب و سالم بهمون بده

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
2728

بابام خونه بخره ماهم خونه بخریم ازاینجابریم.توروخدابرام دعاکنید

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2738

با کسی که دوسش دارم ازدواج کنم موانع راهمون برداشته بشن تا بتونیم ازدواج کنیم خسته شدم میترسم خدا دعامو مستجاب نکنه میمیرم😔التماس دعا 🙏🏻🙏🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
دوستان لطفا واسه پسر منم دعا کنید اسمش پرهام 

واسش از صمیم دل دعا کردم😊شفای عاجل ان شاء الله

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ب کسیکه عاشقشم برسم... دلم میخاد زود ازدواج کنیم...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706