2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

507 بازدید | 11 پست

من ماه پیش بجای ۲۸روزه ۳۶ روزه بود سیکلم فولیکولم سایز۵بود دکتر لتراکس و گولکوفاژبرام نوشت .الان نتیجه سونوروز ۱۴ام این هستش بنظرتون اقدام کنم؟؟؟ازکجا بدونم تخمک ازادشده 

توروخداکمکم کنیددکترهم رفتم اصلا درست جوابم نداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای تنبلی تخمدان من دختر خالم رفت پیش خانم زمانی دارو مصرف کرد و  خانم زمانی هم بهش مشاوره بارداری داد
 هم تنبلی تخمدانش درمان شد هم تو تهران مطب داره هم تو اصفهان

برای تنبلی تخمدان من دختر خالم رفت پیش خانم زمانی دارو مصرف کرد و  خانم زمانی هم بهش مشاوره بار ...

آدرس بدین

هم تهران هم اصفهان

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2738
منم تنبلی دارم میترسم اقدام کنم و نشه حوصله دکتر دارو هم ندارم

عزیزم منم تنبلی داشتم قطر تخمدانم زیاد شده بود خیلی می ترسیدم اقدام کنم ولی نشه با خانم دکتر منظمی که صحبت کردم ایشون بهم دلداری داد که با دارو  آمپول میشه الانم خداروشکر یه بچه 2 ساله دارم فقط عزیزم بهتره قبل از بارداری کیست و تنبلی تخمدان و بر طرف کنی مشکل خاصی نیست دیگه با این آبو هوا غذایی که می خوریم اکثر خانم ها این مشکل و دارن تو گوگل بزنی کلارا منظمی میاره شمارشو برات 

خیلی از خانوما الان تنبلی تخمدان دارن...

منو خواهرم هم داریم.. ما تحت نظر دکتر کیمیا قاسمی هستیم... یه سری دارو مصرف میکنیم... تغذیه اممون رو هم تغییر دادیم...نمیدونم اصلا قابل درمان هست یا نه...

از وقتی کرونا اومده دیگه مثل قبل پیگیر نیستم... کلا میترسم دکتر برم... 

البته خواهرم میگه دکتر قاسمی تو ماوراطب مشاوره آنلاین هم داره... یعنی خودش یه بار این کارو کرده... منم بتونم وقت بگیرم انجام میدمم...فقط دعا کنید برای بارداری مشکلی برام پیش نیاد  

سلام دوست عزیز امیدوارم حالت خوب باشه. من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که داخل اون کلی مقاله درباره رحم، تخمدان ها و مسائل و مشکلات مربوط به اونها وجود داره. توصیه میکنم حتما به سایتشون سر بزنید ادرس سایتشونم این https://www.drvahabaghai.com/ هست. دکتر وهاب آقایی کلینیک هم دارن که  واقع در خیابان ولیعصر هستش که در اون انواع خدمات مربوط به سونوگرافی، ماموگرافی، نمونه برداری و رادیولوژی را به بهترین حالت ممکن انجام میدن.