2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین ب نظراتون نیاز دارم

52 بازدید | 7 پست

ما دوتا ماشین داریم الان همسرم میخواد یکیشو بده ب شوهرعمش بجاش وانت 😅😆😂🤦🏻‍♀️اونو بگیره معاوضه کنن ینی پول دیگه ای بهم ندن 

حالا عمش اس داده ب همسرم ک ماشین ما بیشتر می ارزه و تو داری سر شوهرم کلاه میزاری شوهرم با تو یرنگه ماشین تو ارزون تره 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️بعد کلی حرف زدن ی پیام داده عمه جان ب دل نگیری هااااا منظور دار نگفتم به همسرم چیزی نگی 😕🤦🏻‍♀️

حالا من ب همسرم میگم اتفاقا ب شوهرعمت بکو و اینکه مث این پسر خوبا نباش....

منم اصلا راضی نیستم وانت بگیریم گفتم ب همسرم ک عمرا سوارش بشم سوییچ ماشین دیگه رو هم بهت نمیدم 

الان بنظرتون ب شوهر عمش بگم زنت کلی داستان گفته یا نه 

اخه عمه همسرم یبار ی گوشی از همسرم خریده بود همسرم موبایل فروشه بعد از دستش افتاده بود شکسته بود همه جا گفته بود میدونسته خرابه انداخته ب من

کلا آدم نرمالی نیس عمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماشين خودتوون چيه

یه سمند داریم ی پراید 

الان میخوایم پراید مونو با سیستم و باندا بوم باکس ک روماشین سواره بدیم ۲۶تومن بهش مدل پایینه مدل ۹۰ وانت اون هم ۲۷می ارزه ک شوهرم از یک تومن میخواد از قبل 

اولا ک هیچوقت با آشنا معامله نکنید دوما ب شوهر عمه بگید تا خانمش تو هر چیزی دخالت نکنه وقتی نظرشو ن ...

اره منم میگم میخوای چیکار وانت اخه میدونم هیچوقت سوار نمیشه گوش نمیده میگه نه خوبه میخرم بعد خرج میکنم براش گرون تر میفروشم 

الان عمش دخالت میکنه همش 🤦🏻‍♀️😕

2738