2726

دوستان کلینیک رویان خوبه ؟ تازه مراجعه کردم اونجا واقعا خوبه من راهم دوره خیلی توروخدا اگه خوب نیست بگید برم جای دیگه قبلا ابن سینا رفتم یه دوره خوب بود ولی منفی شد ای وی اف بخاطر همین گفتن رویان بهتره ؟ من هیچ مشکلی ندارم شوهرمم مشکل خاصی نداره فقط مقداری اسپرمش کنده 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
برو بیمارستان عرفان اشرف معینی واست میکرو کنه من رفتم پیشش نتیجه گرفتم

سری قبلی میکرو بود الان دکتر مردانی که همسرم میره برای درمان رویان هستش گفته باید بیاید رویان میگن خیلی خوبه

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سری قبلی میکرو بود الان دکتر مردانی که همسرم میره برای درمان رویان هستش گفته باید بیاید رویان میگن خ ...

رویانم خوبه من یه بار  iui کردم اونجا متفی شد یکسره رفتم میکرو.

جنین نداری دیگه؟

2728
رویانم خوبه من یه بار  iui کردم اونجا متفی شد یکسره رفتم میکرو. جنین نداری دیگه؟

نه سیکل جدیده ترجیح میدم با آی یو آی بچه دار بشم حس میکنم میکرو بارداریش خیلی سخته ؟ 

@شادی06   بیا عکس عروسیمونو بفرستم من میفرستم توهم بده اخه تو تایپک ممکنه وقیح بردار

نه بابا من از این جراتا ندارم بخدا😂😂😂تو تاپیکام اگه پاک نشده باشه هست فیلمبردار عکسامونو تحویل نداد فقط یه عکس شاسی از عروسیم دارم😕 خدا نگذره بحق علی که من ازش نمیگذرم اون همه تند تند صبح زود رفتم ارایشگاه اخرش هیچی تحویلمون نداد با اتلیه دعواش شده بود😐

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
نه بابا من از این جراتا ندارم بخدا😂😂😂تو تاپیکام اگه پاک نشده باشه هست فیلمبردار عکسامونو تحویل ند ...

ای وای چه بد خوب چرا نداد؟ چیکارشون کرد 

ای وای چه بد خوب چرا نداد؟ چیکارشون کرد 

هیچی رفتیم شکایت کردیم اتحادیه سه میلیون جریمه باید بده😐ولی عکس و فیلم ما هیچی فقط اونایی که خواهرم گرفته هست با گوشیش😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
هیچی رفتیم شکایت کردیم اتحادیه سه میلیون جریمه باید بده😐ولی عکس و فیلم ما هیچی فقط اونایی که خواهرم ...

وای خدا لعنتش کنه عروسی بهترین روز زندگیه و خاطره انگیز