2737
2734

سلام مامانا. ..کسی الان یا تازگیا به بچش شربت آزیترومایسین داده؟؟؟ امروز پسرمو بردم دکتر بهش داد منم آماده کردم بهش دادم خورد به سختی خورد با اینکه بچه خوش دارویی هست ..بعد که خورد بو کردم.دیدم خیلی بوی بدی میده ..بعدهم مزه کردم دیدم وحشتناک تلخ ... خراب بوده؟؟؟؟ چکار کنم الان ؟؟ 16 ماهشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تاریخ داره که ببین، حتما مدلشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738

تاریخ مصرفشو چک کن 

محلول اماده رو ببر داروخانه پزشک داروخانه نشون بده جواب میده

خودت نمیتونی بده همسرت ببره

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ازیترو کلا تلخه ولی تاریخش هم چک کن

اینقد بده ک دکتر پسرم دفعه اول گفت با اب قند قاطی کن

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2706