2703
2553
عنوان

خانم هایی که سزارین کردید

306 بازدید | 24 پست

سلام خانم ها یکماه از سزارینم میگذره احساس درد شدید میکنم موقع راه رفتن احساس برق گرفتگی دارم میتونه بخاطر کلیسیم باشه؟  کسی تجربه ای نداره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکماه که زوده خوب شی گلم، تا چند ماه دردو داری، خوب میشی، ولی اگه خیلی شدیده برو پیش پزشکت، شاید بخیه هات از داخل عفونت کرده

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗
2456

من اینطوری نشدم گلم کاش با پزشکت صحبت کنی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2714
یکماه که زوده خوب شی گلم، تا چند ماه دردو داری، خوب میشی، ولی اگه خیلی شدیده برو پیش پزشکت، شاید بخی ...

بعد یکماه باد کردن اطراف بحیه چی اونچطبیعیه؟  تو 20 روزگی بعد عمل دکترم گفت طبیعیه ممکنه عفونت باشه؟ 

بعد یکماه باد کردن اطراف بحیه چی اونچطبیعیه؟  تو 20 روزگی بعد عمل دکترم گفت طبیعیه ممکنه عفونت ...

من سزارین دومم عفونت کرد بخیه هام روزی که رفتم بکشم ورم داشت و چرک و خون میومد، بهم کلی کپسول و پماد داد تا بعد چهل روزگی ادامه داشت، یه طرف بخیه ها سوراخ شده بود همینطور چرک میومد بیرون، ورمم داشت 

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗
من سزارین دومم عفونت کرد بخیه هام روزی که رفتم بکشم ورم داشت و چرک و خون میومد، بهم کلی کپسول و پماد ...

اره منم همین طور بودم به قول شما یه سوراخی بود که من فکر کردم برای سوند باشه چرک میومد ولی الان نه خونریزی نه چرک  هیچی

2706