2726
عنوان

خدایا ما هم بنده ات هستیما

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 19 پست
عزیزم از خونه ی مابدتره دیگه     والا خونه ماکم مونده درو دیواراش بریزه رو سرمون تموم دیوا ...

عزیزم درکت میکنم😭

خدا به هممون کمک کنه یه خونه بخریم حتی نقلی

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
واقعا آدم گاهی کم میاره جلو شوهرم دائمی بهش امیدواری میدم و با لبخند میگم راضیم اما ته دلم اینجور ن ...

شرایطم کاملا شبیه شرایط تو هست اسی کاملا درکت میکنم همه ی اینارا که گفتی منم دارم میکشم ب خدا منم خسته شدم ولی چاره چیه 😥

همیشه میگم خدایا ب اونایی ک داری میبخشی بیشتر ببخش تا بلکه دعای خیرم در حق بقیه یکمشم برای خودم بگیره ک هیچ نتیجه ای حاصل نمیشه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایطم کاملا شبیه شرایط تو هست اسی کاملا درکت میکنم همه ی اینارا که گفتی منم دارم میکشم ب خدا منم خس ...

الهی 😭

فقط ماها که شرایطمون مشابه هست همو میفهمیم 

با حرفهای آخرت موافقم منم هیچ وقت حسود و بخیل نبود برای بقیه هر چی دارن خیرش رو ببینن و ارتش رو ببرن اما به خدا میگم این عادلانه نیست یکی اونجوری یکی هم مثل ماها

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2728
واقعا آدم گاهی کم میاره جلو شوهرم دائمی بهش امیدواری میدم و با لبخند میگم راضیم اما ته دلم اینجور ن ...

دقیقا حالتو میفهمم گلم 

نمیدونم چی بگم فقط به خدا توکل کن همین

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"