2410
2553
عنوان

خدایا ما هم بنده ات هستیما

166 بازدید | 19 پست

خداجون ناشکری نمیکنم بخاطر همه چی ازت ممنونم اما دیگه خسته شدم

کم اوردم، اعصابم خورده از بی پولی...چرا نباید بتونیم بزاریم رو پول پیش خونه و از اینجا بلند شیم بریم؟ 

منم دلم یه خونه نوساز و تمیز میخواد نه یه خونه پوکیده که مجبور باشم توش سر کنم هر روز هم یه جاش خرابه 

لوله کشیاش، سقف و پشت بوم، سیم تلفن انقد داغون که نشه یه مودم خرید و بهش وصل شد، کف زمین داغون، دیوارها پوکیده

خب خدا من و شوهر و بچم هم ادمیم، دل داریم دلمون میخواد یه خونه هرچند نقلی اما تمیز و بی دردسر بشینیم

خودت کمک کن

دیگه اعصابم خورده 

به هر دری می‌زنیم پول جور نمیشه خونه ها هم که سرسام آور 

😭😭😭

تا کی آخه ؟؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

خداجون همه اینایی که دوستمون گفتو میخوام با یه جنسیس ترجیحا زرد🙂🙂

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکس یجوری گرفتاره 

الهی که خدا مشکلتونو حل کنه 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2720

درسته عزیزم 

منم گاهی خیلی شکایت میکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
منم ماه اخرمه نمیدونم چقدر میخواد بکشه روش

آره منم ماه بعد اینی که شما گفتی هم باهاش روبرو هستم

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2714

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه جوونا خیلی اذیت میشن.منم هرروز دعامیکنم شوهرم ی کاری پیداکنه ک ماه ب ماه حقوقشو بدن

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊

عزیزم از خونه ی مابدتره دیگه   والا خونه ماکم مونده درو دیواراش بریزه رو سرمون تموم دیواراش نم کشیده 

ولی ماهم بدبختیم بخاطر بی پولی مجبورم تو یه خونه ی قدیمیه کهنه کثیف لجن زندگی کنم خدا ب همه ی ماهایی ک تو این شرایط مضخرف داریم زندگی میکنیم رحم کنه😭😭😭

همین که میگی من و شوهر و بچه م یعنی ۵هیچ از خیلی ها جلوتری

موافقم

من دیگه پولی ندارم برای درمان نازایی ام

دیگه ته کشیده،شوهرمم عصبانیه ،میگه ول کن به زور که نمیشه از خدا چیزی گرفت

حالا خونه و ماشین و بقیه چیزا به کنار

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
درسته عزیزم  منم گاهی خیلی شکایت میکنم

واقعا آدم گاهی کم میاره

جلو شوهرم دائمی بهش امیدواری میدم و با لبخند میگم راضیم اما ته دلم اینجور نیست

فقط نشستیم میبینیم و میشنویم فلانی خونه بزرگتر خرید فلانی ماشینش عوض کرد فلانی رفت سفر ما هم همینجا داریم درجا می‌زنیم

شوهرم خیلی زحمتکشه اما ...

دریغ از یه خونه بدردبخور دریغ از یه حتی پیکان دریغ از کمی تفریح 

تنها تفریحم بردن بچم به پارک محله ای خونمون هست

همین که میگی من و شوهر و بچه م یعنی ۵هیچ از خیلی ها جلوتری

عزیزم قبول دارم با تمام وجود اما بالاخره حالا که لطف خدا شامل حالم شده یه همسر خوب دارم، دوست دارم شرایطمون هم بهتر از این بشه تا لااقل کمی شادتر باشیم نه همش غصه 

انشالا خدا به همه مجردا یه بخت خوب بده به چشم انتظارها هم یه فرزند سالم و خوب

2706