2726

دختر من ساکته، اصلا جنب و جوش و بپر بپر نداره

ظهرها نمیخوابه ولی شب تا ده حتما میخوابه و صبح هم حدود 8 بیدار میشه، 

غر غرو هست، حساس هست، همیشه سر انتخاب لباس بامن بحث داریم، استقلال طلبه، 

از معلمش پرسیدم کلاس چحوره میگه خیلی خوبه، سر جاش میشینه، نظم رو بهم نمیزنه، از نظر تمرکز هم مشکلی نداره و هرچی بگم یاد میگیره... 

ولی خود من که تو خونه باهاش کار میکنم احساس میکنم در آموزش ریاضی یکم کند هست... مثلا نوشتاری 1 تا 3 رو بلده و تا 20 هم میشمره، با شمارش مشکلی نداره ولی وقتی 3 رو نشونش میدم میگم چنده بعضی مواقع اشتباه میگه... 

بچه های بیش فعالتون چه علایمی داشتن، چه درمانی رو براش انجام دادین؟ 

و یک نکته دیگه هم این که سنجش هم بردیم و اونجا هم مشکلی نبود و قبول شد

این بچه کجاش بیش فعال شما باید پسر منو ببینی حتی دست تو .... معلم هم می کنه .. منو دیوونه کرده تمر کز نداره 12 سالشه تازه ضرب یاد گرفته😐 نظم مدرسه رو ریخته بهم .. از دولتی اخراجش کردن آن هم کلاس اول 😐الان غیر انتفاعی با 8 تا دانش آموز

قربان وفای سگ ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیش فعالا خیلی شیطونن

اخه من مقالات رو خوندم یکی از علایم بیش فعالی شیطنت بیش از حد بچه است... 

علایم زیادی نوشته بود، 

دختر من که شیطنت نداره یعنی بیش فعال نیست؟ 

2728
دارم میبرم تو صورت روانشناسه گفت شما روانی هستید چون روانشناس هستید 😐😐

اشکال نداره روانشناس هم عادت داره، ولی یکم دیر اقدام نکردین؟ از اول اینجوری بود یا الان شده؟ 

بچه ۱۷ ماهه من خیلی شیطونه و خیلی باهوش. تا وقتی که خوابه هیچ اما بیدار میشه اصلا نمیشینه یعنی بیش ف ...

والله من هم دقیق نمیدونم، 

دختر دختر خاله خیلی پر جنب و جوشه، همش بپر بپر میکنه، توجه و تمرکز نداره از بچگی اینجوری بود

هر چند که دخترخاله ام چیزی نمیگن ولی من احساس میکنم اونم بیش فعاله و الان که میره مدرسه مشکل داره

عزیزم اصلی ترین علایم بیش فعالی اختلال توجه و تمرکز هست بعد فعالیت و انرژی زیاد و بازیگوشی 

اون داروی رتالینی هم که میدن واسه اثرگذاری روی مغزشون هست که باعث افزایش تمرکزشون میشه این بچه ها اکثرا سر کلاس درس مشکل دارن و واسه همین روانشناس ها براشون بازی های کلاس درمانی اینا میذارن از طرف دیگه هوش هیجانی این بچه ها زیاده و بخصوص تو نوجوانی ممکنه رفتارات پرخطر زیادی داشته باشن و لجباز و کله شقن البته اگه زودتر پیش روانشناس برده بشه خیلی مشکلاتشون حل میشه

بعدش هم هر بچه ای تا حدی شیطنت داره و دختر شما با چیزایی که گفتید خیلی طبیعیه و مشکلی نیست 

درمورد ریاضی که اکثر بچه ها باهاش درگیرن سعی کنید بیشتر از بازی واسه یادگیری استفاده کنید خیلی اسباب بازی ها هست تو نت سرچ کنید براتون میاد

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

عزیزم از اون مامانای خیلییییییی حساسی؟ این بچه ای که شما توصیف کردی هیچ مشکلی نداره . قرار نیست همه بچه ها ، ریاضی شون عالی باشه که

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706