2726
عنوان

تموم شدن رابطه

969 بازدید | 94 پست

دوستای گلم همونطور که تو پست قبلی هفته پیش گفتم نامزدم رفته بود کربلا و منم با تور با خواهرام رفتم کویر-از روزی که اومدم دیگه باهام حرف نزده و قهره و دیروز بمزنگ زد گفت ما مسشکلت بنیادی زیادی داریم و نمیتونیم باهم باشیم و اگه بریم زیر ی سقف الان جدا شیم بهتره.مثلا اون از لاک زدن ،تیپ لباسی من خوشش نمی اومد و همیش بهم میگفت اولاش کنار می اومدم و اونجوری که مییخواس بودم ولی بعد ی مدت دیدم نمیتونم فیلم بازی کنم و خودم اذیت میشم در واقع خودم بعضی اوقات به این مسایل خودمون فک میکردم و میترسیدم که بعدا مشکل ساز بشه اما میترسیدم بگم ترس از نبودنش،وابستگیه بعد 5سال بهش عاد کرده بودم.الان فک میکنم میبینم شاید حق با اونه و فقط اون جراتشو پیدا کرد بگه اما من نع.با این که به نظر منطقی میاد امابه هر حال خیلی ناراحتم الان و نمیدونم باید چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکر خدا کن ک بچه نداری هنوز

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728

اره گلم منطقی باش نه احسلساتی اما خوبه به نظرات شوهرت احترام قاعل بشی اما ادم بد دل رو نمیتونم تحمل کنم

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

نامزد یعنی دوس پسر؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
برو پیش مشاور

سلام ممنون میشم برای این تامیکم گزارش بزنی خدا خیرت بدهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3431187/دوستان-وقت-تلافیه

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

با این ادم اذیت میشی زیر یک سقف چون اصلا دیدگاهتون باهم متفاوته 

هر دوتون خوب کسان دیگه ای هستین باید خوب خودتونو پیدا کنین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706