2733
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3430986/هماتوم-در-بارداريبياييد اين تاپيکم به کمکتون نياز دارم

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

عزیزمم با استراحت جذب میشه این یک 

دو شیافو قطع کردی شاید باید دوزو ببری بالا با دکترت مشورت کن .

سه من اولامه لکه داشتم باور کن اینقد تو نت چرخیدم که فهمیدم هماتوم جذب میشه با استراحت و شیاف نگران نباش گلم 

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
عزیزمم با استراحت جذب میشه این یک  دو شیافو قطع کردی شاید باید دوزو ببری بالا با دکترت مشورت ک ...

همش ميترسم بچمو از دست بدم ايندفعه خونريزيم قطع نميشه😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا این به کنار عکس پروفایل دختر خودته

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
2731
همش ميترسم بچمو از دست بدم ايندفعه خونريزيم قطع نميشه😭

نه چرا از دست بدی از هفته ۱۲ به بعد ریسک سقط کمتر میشه .

ای کاش شیافو قطع نمیکردی ولی نگران نباش استرس بده 

من با نشاسته تو اب لکه بینی تموم شد و البته شیافم روزی دوتا سه چهار روز اول مصرف میکردم با تجویز خودم البته دو تاش کردم

ولی نشاسته خیلی خوبه میگن کمرو سفت میکنه من روزی دوتا استکان میخوردم تو اب سرد حل میکردم اگه مزش بد بود دو تا حبه قند بزن توش عین شربت میشه

نه چرا از دست بدی از هفته ۱۲ به بعد ریسک سقط کمتر میشه . ای کاش شیافو قطع نمیکردی ولی نگران نباش اس ...

مرسي از راهنماييت نشاسته رو از کجا بايد بخرم؟

2738
مرسي از راهنماييت نشاسته رو از کجا بايد بخرم؟

نشاسته که باهاش فرنی درست میشه اونو میگم خیلی خکبه تو نت سرچ کن همه برای لکه بینی و خون ریزی بابتش راضین 

خواهش میکنم خودم یه هفته هی تایپک زدم کسی جواب نداد نگرانت  شدم واسه همین جواب دادم