2737
2734
عنوان

بالاخره منم امتحان کردم😃😃😃

387 بازدید | 25 پست

سلام خانما کدبانوها.  یه چند باری توی همینجا خوندم که بعضیا گفتن چدنای گازشون رو با لوله بازکن تمیز کردن و عالی شده منم بالاخره امتحانش کردم خدا خیرشون بده واقعا عالی شدن انگار الان خریدمشون😃😃  من همه ی روشا رو رفتم با سرکه با پودرماشین ؛ صابون؛جوش شیرین؛... ولی اصلا تمیز نمیشدن

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خلاصه که اگه چدن های گازتون چربی های سخت داره که اصلا نمیره .‌  با یکم لوله باز کن و آب داغ بذاریدشون داخل تشت .  این کارو توی فضای باز انجام بدین مثل حیاط یه شب تا صبح بذارین بمونه من ۱۴   ۱۵ ساعت گذاشتم .  حتی نیاز به سیم و اسکاچ زدن هم نبود خودش کاملا تمیز شد😃😃😃😃😃😃😃

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

ببینم! 🧐

الکی مثلا من عمه خانومم! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738

چه خوب

داغ نكرد؟

من يه بار سفيد كننده لباس ريختم روش اونقد داغ شد كه نتونستم دست بزنم بهش اب سردو باز كردم روش و از ترس اينكه منفجر بشه و تركش بخورم تا پا داشتم دويدم خيلى عجيب بود😐😂

2706