1507
1411
عنوان

تاپیکای خاله زنکی

263 بازدید | 5 پست

یکی از لطفای که نی نی سایت کرده به بعضی ادمای الاف این سایت امکان جمع شدن و تگ کردن چند تا خاله زنک کنار همه جالبه خیلیاشون از ادب و شخصیت بویی نبردن و میخان به بقیه درس اخلاق بدن 

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

🙄🙄🙄

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊

این افراد انقد الافن که بیشتر وقتشون تو نی نی سایت میگذره هر کدومم ده ۱۲ تا دوست دارن!

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

شما هموني بودي كه گفتي مشهدي ها همه هرزه هستن ديگه؟؟

گفتم مرداشون

1473
شما هموني بودي كه گفتي مشهدي ها همه هرزه هستن ديگه؟؟

درضمن من تو اون تاپیکی که صدام کردی آفلاین بودم  بعدم دیدم ترکیده 

هر توهینی کردی ارزونی خودت