2737
2734
عنوان

بیش فعالی و عدم تمرکز

| مشاهده متن کامل بحث + 5751 بازدید | 80 پست
نه پسرم‌پیر جوون زن و مرد هر کی باشع شروع میکنه ب حرف زدن و سوال پرسیدن هزخیلی جاها خجالتم‌ممکنه بک ...

ماشا الله به پسرتون خدا حفظش کنه      نه پسر من دقتش کمه   و این چیزا رو نمیدونه    دایره لغاتش کمه   اطلاعاتش کمه    خیلی چیزا رو نمیدونه       شاید واسه اینه که خیلی با کسی ارتباط نداریم    ولی خوب کسی رو هم میبینه واسه جلب توجه مسخره بازی ور می یاره   مثلا دیشب میگفت قایقم شبیه بابا جونه

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 

میدونم یه مشکلی هست     چرا همش باید ذهنش دنبال خوراکی باشه   یا رفتن پارک    میگم خیلی نمیپرسه   ولی رنگا و شکلا رو بلده    شمردن و معکوسش   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من این تکرار   و با کلمه انجام دادم   تا سه تا رو میگه  پشت سر هم        شماره ها رو هم خوندنش رو بلده    پلاک ماشین میبینه میگه مامان این پنجه این هفته   این دوعه 

2728
ماشا الله به پسرتون خدا حفظش کنه      نه پسر من دقتش کمه   و این چیزا رو نمیدونه ...

نمیدونم والا اینا تشخیصش تخصصی هست

مهدی اطلاعاتش خوبه شاید علتش زیاد حرف زدنشو پرسیدنشه

مثلا خوته خاله ام رفتم‌ب دخترخاله بزرگم‌میگه تو گلدون پوست تخم مرغ و خشک کنید بریزید گل قوی شه

خودمم نمیدونم از کجا شنیده بود

خاله ام تعجب کرد

مادرم همیشه میگه مهدی خیلی میفهمه خیلی میدونه ولی هیچی عمل نمیکن

یعنی واسه ی بچه دیگه تا فردا معایب اون کارو توضیح میده ولی خودش دست ب اون کار میزنه

2738

سلام عزیزم

دخترم دچار عدم تمرکز توجه بود

با ده جلسه نورودرمانی توسط خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک العان خیلی بهتره 

اصلا مدیر مدرسش جوابش کرده بود

که خدارو شکر با کمک خانم دکتر خیلی بهتره

فقط دوستان نورو تراپی، پروتکل خاص درمانی داره که فقط توسط متخصص روانشناسی به توروتراپ  دیکته میشه

وگرنه بی تاثیره

شماره رزرو وقت خانم دکتر  اگه کسی لازم داشت:۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

کلینیکشون هم سمت مرزدارانه

سلام عزیزم

من تعریف خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان را از دوستان خیلی شنیدم

کلینیکشون سمت مرزداران هست

و شنیدم با نورو و tdcs خیلی از این اختلالات کودکان و نوجوانان را برطرف کرده چند وقت پیش هم شبکه خبر  داشت مصاحبه میکرد

استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هم هستند یه سرچی راجع به ایشون هم تو گوگل بکنید بد نیست

شماره منشی ایشون هم ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

انشالله که مشکلتون برطرف بشه😘

در ضمن خانم دکتر اصلا موافق دارو درمانی نیستن ایشون اعتقاد دارند که دارو آخرین راه حل میتونه باشه مخصوصا برا کودکان

من خیلی تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان را از دوستان شنیدم

مخصوصا تیم ایشون که فقط تخصصشون کودک و نوجوانه و مراجع بزرگسال را قبول نمیکنند. 

این یعنی مراجعاتشون زیاده و کارشون عالی برعکس کلینیکهای دیگه که از کودک تا کهنسال مراجع قبول میکنند بدلیل مراجع کمی که دارند . و درنتیجه بازدهی کمی هم دارن چون روانشناسی علم گسترده ای هست و تو سنین مختلف تخصص خواص خودشو میخواد.

رزرو وقت کلینیک مرزداران

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

ماشا الله به پسرتون خدا حفظش کنه      نه پسر من دقتش کمه   و این چیزا رو نمیدونه ...

سلام پسر من هم بیش فعاله پسر شما بهتر شد؟کاردرمانی نورو تراپی درمان با دارو انجام دادین؟ پسر منم دقیقا مثل پسر شماس ۶ سالشه

شَرنبین🙈شَرنگو🙊شَرنشنو🙉

سلام عزیزم     خوبی؟ دوساله که دنبال کاردرمانی هستم  انواع و اقسام تمرینا پارسال هم کلاس اول رفت   که براش تکرار پایه کردم چون تموم نکردیم الفبا رو      ولی بخوام مقایسه کنم نسبت به قبل خیلییییی بهتر شده      ریتالین و ریسپریدون هم میخوره     در کل باید خیلی   اعصاب قوی داشت 

2706