2726
عنوان

بچه های شمام از دارو خوردن فرارین؟

130 بازدید | 19 پست

دختر اولم که مریض میشه عزا میگیرم چدن لب به دارو نمیزنه حتی استامینیفون ساده هم به نوک زبونش بخوره به زور هم شده بالا میاره کوچیکه باز بهتره ولی اونم همش دهنشو میبنده خداکنه همیشه همه بچه ها سالم باشن تا مجبور به خوردن دارو نشن.......😊☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بجای دوا دارو خوراکی بده

مثلا بجای شربت استامینوفن برای تب

آب سیب رسیده قرمز شیرین بده

برای بچه یک ماهه نصف قاشق چایخوری در روز

آب کاهو بجای قطره آهن

ترنجبین برای خوابیدنش آرامشش

و...

که خودت سرچ کنی بدست میاری

😢😢😥😥😥😥

کلا مریض ک میشه، میدونه هر چی بیاری سمتش داروهه برا مریصی. چندوقته ک سرما خورده، گلوشو سینه ش همه چرک و خلط، اصلا صورتش متورم شده کلا، تقریبا مرتب تب داره، نصف شد بدنش از بس غذا هم نمیخوره، درمونده شدم، دکتر هم بردم شنبه گذشته براش دارو نوشت ولی بی فایده هس، حالا گفتم امروز دوباره ببرمش. شده پوستو استخون. 2سال و 8 ماهشه، از 12 شد 10 کیلو😥😥😥😥😥😥

کلا مریض ک میشه، میدونه هر چی بیاری سمتش داروهه برا مریصی. چندوقته ک سرما خورده، گلوشو سینه ش همه چر ...

تنها نیستی دختر منم مریض شده دارو نمیخوره به زور یبار بهش دادم اونم میخاست شیر بخوره ریختم تو شیرش بخادم یکی بهش دارو بده از بس داد میزنه که نخورده بالا میاره واقعا رو اعصابه همیشع هم باید شیاف استفاده کنم موقع تب😳😳از دکترش میپرسیدی شاید امپول میدادگلی انشاا...زودی خوب بشه توام یه نفس بکشی

2706