2410
2553
سلام دوستان ترانه باران عزیز امیدوارم سه روز دیگه خبر خوش مادرانگیتو بشنویم به همه دوستانی که مثبت شدند تبریک میگم و همه اونهایی که منفی شدید امیدوارم هر چه زودتر بتونید محکمتر تو این راه برید منم بعد از دو بار منفی شدن این هفته پیش دکتر عارفی رفتم و تو اولین ویزیت تمام ازمایشات شکست آی وی اف رو برای من و همسرم نوشت منم با این که یک بسته فریز دارم ولی به خاطر حس خوبی که اونجا گرفتم میخوام از اول اونجا شروع کنم اونروز یه خانمی با جواب آز مثبت اومده بود و با تیتر بالا و از خوشحالی اشک میریخت یک نفر دیگه هم دو قلو باردار بود و اومده بود کلی انرژی مثبت تو فضا بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام خانوما ترانه باران جان و کیمیا جان و بهار جان انشالله ++++++++ میشین نیان جان مبارک باشه عزیزم چند هفته ای من هنوز لکه بینی ندیدم کیمیا جان زی زی گولو ناراحت نباش عزیزم هر چی قسمت باشه همون میشه آساره جان انشالله موفق باشی و نتیجه بگیری عزیزم
خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن !!خدایا... نمی گویم دستم را بگیر... عمریست گرفته ای مبادا رها کنی!!
بسم الله الرحمن الرحیم «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد و عجّل فرجهم» الهی روزای شیرین مادرانگی برای : 1- شمیم جوون / 2- آوا / 3- یاسی ٧١ / 4- آبتین اراد / 5-الاله / 6- اسمان / 7- هالان / 8- ترانه / 9- چیستا / 10- مامی لیلا / 11- عسل بانو / 12- آرزو 66 / 13- نیکا/ 14- دلنیا/ 15- مریم/ 16- فرشته من کجاست/ 17- اپژوهش/ 18- معصومه/ 19- پرنیان/ 20- مامانی/ 21- کارین/ 22-می می نی / 23- بنفشه گل/ 24- لیلی خانم/ 25- هدیه/ 26- رزیتا/ 27- ترانه باران/ 28- مامان آینده/ 29- مامان مهربون / 30- مانیا / 31-شلررر / 32-سیلا / 33 - یک عاشق/ 34 - مامان صبا جون / 35- دیبا جون / 36- پارادایز/ 37- گلناز /38- مامان محمد صائم / 39-نرگس /40 - لیلیان 57 / 41- طلاجوون / 42 - شیدا / 43 -سهمیه / 44- سودا /45- ارانلار / 46- نسترن 3311 / 47- الی بلا / 48- نگار / 49 - عسل /50- آرمینه / 51- الی / 52- شایلینا / 53- روزا / 54-ماه لی لی / 55 - مادر نازنین زهرا / 56 - المیرا / 57 - لیلا / 58 - افسون / 59- مهدیس / 60 - راحل / 61 - آلما / 62 - نانا / 63 - شیلر / 64 -لیدا / 65 - بهار / 66 - یاسمن / 67 - ارتیمس7 / 68 -سلما 3 / 69 - اعظم جون / 70 - آووووا / 71 - مریم 2014 / 72 - کیان 2012 / 73 - فاطمه / 74 - نیلو /75 - الناز / 76 - هانیا92/ 77 - سلما / 78 - دینا / 79 - شکلات /80 - هلنا / 81- مامی جوجو / 82 - مانا /83 - نیلی 59 /84 - شیما 67 / 85 -مهدیه و مهدیار / 86 - تبسم / 87 - مامان عسلی / 88 - اشک عزیز/ 89 - فاطمه 2 / 90 - ندا 2 / 91 -دلسا / 92 - مامی جون / 93 - الناز 55 / 94 - / 95 - / 96- . . . و تمام قدیمی های منتظر و جدیدا هر چه زودتر پیش بیاد «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد و عجّل فرجهم» بچه های لیست هرکی ایشالا مامان شد بگه که اسمشو از لیست منتظرا بردارم خدایا شکرت اولین مامان لیست: 524اس ار جون /دومین مامان لیست:حنا جون / سومین مامان لیست:مینا جون/چهارمین مامان لیست:لیلیوم جون /پنجمین مامان لیست:سوزی جون /ششمین مامان : میموهه جون /هفتمین مامان لیست:نی نی 92 جون /هشتمین مامان: آوا 61 جون /نهمین مامان لیست:"محیا" جون (طبیعی) /دهمین مامان لیست:ندارم جونیازدهمین مامان :سیم سیم جون (طبیعی) / دوازدهمین مامان :کلاه قرمزی جون/سیزدهمین مامان لیست: نیان جون /چهاردهمین مامان لیست:سامیه جون/پانزدهمین مامان:حاج جون/ پانزدهمین مامان لیست: نازنینا جون
السلام علیک یا اباعبدالله.2 ای یو ای.2 ای وی اف در نوین مشهد(تخمک کشی 4مرداد 93 انتقال اول 27مهر 93 منفی بعد هیستروسکوپی دی 93 انتقال دوم 29 دی 93 منفی. ای وی اف سوم:13 مرداد 94 تخمک کشی بیمارستان بهمن.انتقال سوم 18 مرداد 94...نتیجه:منفی.انتقال چهارم:...خدایا...اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم
کیمیاجان چقدرهمه چی ماشبیه هم شده. ایشاله هر دومامانیم خانمی هزارتا دلیل براسردرد وجود داره. شما فکرتو درگیرنکن ایشاله سردردحاملگیته. علایم بسیار زیادن و ادمها وبدنامتفاوتن .ایشاله که هرچی هست خیره و مامان شدنت رو نوید باشه. منم 27 دی آخرین پیرودم صبح ساعت 9. توجلسه ی امتحان بود. چقدرحالم خراب شد😢😅فکرکنم همه فهمیدن😛حتی استاد جوان مون. پرسید اب قند بیارم براتون😁با پر رون گفتم بله
من به دستان خدا خیره شدم....
به یکی گفت بیاره برام. منم بعدش یادم افتاد من که قند نمیخورم. آخرش گرفتم یک ذره سرکشیدم. ازعصرش رفتم دکتربراشروع سیکل. تو هرجا رسیدم نوشتم اخرین پیرود!! میرم درمانگاه پروژستروناروبزنم میگن براچی هست. میگن حامله ام!یاخودشون میگن حامله ای میگم بلههه! راستی کجکی باشید برا امپولا ها. روشکم نریر رو تخت من چندبارسرپا زدم بعدش رو تنه ی راست یاچپ شدم زدن برام بعدش اتو گرم کشیدن برام.
من به دستان خدا خیره شدم....
سلام.دوستی منم قبول کنین یک سال خواننده خاموشم هفت سال نازایی داشتم درمان های زیادی انجام دادم 23دی انتقال داشتم یزد از مثبت شده بار اول الان یه وقتایی کمردرد با دلدرد دارم میترسم کسی هست ایجوری باشه خواهش میکنم جواب منم بدین مرسی
2706